19 lutego 2008
Przetarg nieograniczony na "Opracowanie założeń systemu badania i rozwoju kompetencji kadr instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności".
18 lutego 2008
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Polsko - Hiszpańską Izbą Gospodarczą (PHIG) oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Madrycie, w ramach realizacji programu gospodarczego związanego z udziałem Polski w Wystawie EXPO 2008 w Saragossie, mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Produktów Spożywczych i Napojów ALIMENTARIA 2008, które odbędą się w Barcelonie, w dniach 10 - 14 marca br.
14 lutego 2008
Przetarg nieograniczony na "Audyt Regionalnych Ośrodków EFS".
11 lutego 2008
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z organizatorami tureckimi, ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wielobranżowej giełdzie kooperacyjnej - Mediterranean Business Partneria, która odbędzie się w Antalii, Turcja, w dniach 15 - 16 maja 2008.
8 lutego 2008
Konkurs otwarty na "Opracowanie koncepcji strojów dla pracowników Pawilonu Polski na Wystawie Expo 2008 w Saragossie".
30 stycznia 2008

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wraz z Komisją Nadzoru Finansowego, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia nauczycieli zaprasza do udziału w programie Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości".

więcej

24 stycznia 2008
Przetarg nieograniczony na "Usługi przeprowadzenia sesji informacyjno-doradczych z zakresu realizacji usług finansowych dla przedstawicieli ośrodków Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (KSU)".