2008 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw pt. „Tworzenie organizacji innowacyjnej”, które odbędzie się w dniu 13 maja br. w Warszawie w Pałacu Staszica w Sali Marii Curie – Skłodowskiej, ul. Nowy Świat 72, początek godz. 9:30.
W dniu 29 kwietnia 2008 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN w Warszawie przy ul. Księcia Trojdena 4 odbędzie się Seminarium otwierające Poddziałanie 1.1.1 i 1.3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, organizowane przez Ośrodek Przetwarzania Informacji.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić na I FORUM FUNDUSZY EUROPEJSKICH – Fundusze Europejskie - efekty, możliwości i perspektywy, które odbędzie się w dniach 7-8 maja br. w Warszawie, TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego uprzejmie zaprasza do udziału w konferencji pt.
„Co z Polską Promocją?”
która odbędzie się w czwartek 24 kwietnia 2008 r. w Pałacu Kultury i Nauki (Sala Mikołajskiej),
w godz. 10.00-13.30.

Konferencja jest kolejnym elementem Programu „Polski Sukces – Dokonania i Perspektywy” i będzie miała formę debaty poświęconej działaniom informacyjnym oraz promocyjnym prowadzonym na poziomie kraju i regionów.

Cele konferencji:
 • integracja potencjału podmiotów zajmujących się promocją Polski w różnych dziedzinach i na różnych poziomach terytorialnych: administracji centralnej, samorządowej, przedsiębiorstw i org. pozarządowych,
 • diagnoza barier skutecznej i efektywnej promocji,
 • wskazanie szans promocyjnych i warunków ich wykorzystania,
 • edukacja nt. potrzeb, metod, zagrożeń i korzyści związanych z prowadzeniem działań promocyjnych.

W programie konferencji m. in.:

 1. „Promocja Polski – kto, co i jak?” – prezentacja raportu Fundacji „Teraz Polska” nt. stanu i perspektyw promocji Polski
 2. „Jaka ta Polska Promocja?” – debata z udziałem administracji publicznej i ekspertów dotycząca zagadnień:
  • Urzędnik czy profesjonalista z branży marketingowej – kto powinien zajmować się promocją polskiej gospodarki, kultury, nauki?
  • Jaka Polska? – co chcemy promować?
  • Jaka jest i jak oceniać skuteczność i efektywność promocji Polski?
  • Bariery promocji – jak je wyeliminować? Szanse promocji – jak je wykorzystać?

 3. „Jak się promować profesjonalnie?” - panel dyskusyjny na temat dobrych praktyk w promocji obszarów terytorialnych, finansowania promocji oraz zasad współpracy administracji z agencjami z branży marketingowej, z udziałem przedstawicieli stowarzyszeń i związków z branży reklamy i  PR.
 4. Dyskusje z udziałem audytorium

Gościem specjalnym konferencji będzie Pan Robert Korzeniowski.

Zapraszamy do pobrania programu konferencji .

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale podlega rejestracji – faks 022/ 827 64 87, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Nabór chętnych do uczestnictwa w seminarium "Rynek hiszpański" w dniu 9 maja br. został zakończony.

Urząd Komitetu Integracji Europejskiej ogłosił III nabór ofert do Konkursu Otwartego „Wzmocnienie mechanizmu konsultacji społecznych”, ogłoszonego w ramach projektu „Wzmocnienie aktywnego udziału Polski w procesie stanowienia prawa UE”.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że Generator Wniosków do składania wniosków o wpis na listę ekspertów zewnętrznych dokonujących oceny merytorycznej projektów składanych w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Priorytet IV: Działanie 4.2 "Stymulowanie działalności B+R przedsiębiorstw oraz wsparcie w zakresie wzornictwa przemysłowego" został udostępniony w dniu dzisiejszym na naszej stronie internetowej.