2008 - III kwartał

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie przypominamy, iż 9 września 2008 roku o godzinie 12.00 mija termin składania ofert na realizację zamówienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości "Przygotowanie, realizacja i koordynacja w 2008 roku spójnej kampanii promocyjnej oraz public relations działań realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka". Osoba do kontaktu w sprawie przetargu: p. Karolina Dorywalska,Zespół Promocji i Informacji,  tel. (022) 432 71 47.

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, iż ze względów niezależnych od PARP w ostatnich dniach wystąpiły problemy z dostępnością naszych stron WWW. Problemy te mogą jeszcze występować przez kilka najbliższych dni. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć  rozwiązanie problemu.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego SA i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza małe i średnie firmy do wzięcia udziału w 15. Polsko-Niemieckim Forum Gospodarczym - Giełdzie Kooperacyjnej, która odbędzie się dnia 20.11.2008 w Jeleniej Górze.
Do 29 września można nadsyłać wnioski o dotacje w wysokości 12.000€ do 25.000€ rocznie na prowadzenie punktów informacyjnych Europe Direct. Konkurs ogłosiło Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Aby przybliżyć funkcjonowanie sieci informacyjnej Europe Direct, jej obowiązki i zadania oraz odpowiedzieć na pytania związane z trwającym konkursem o dotacje, zapraszamy na spotkanie z Janem Markiem Ziółkowskim z Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

więcej

Mamy przyjemność poinformować, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości została Partnerem Merytorycznym studiów podyplomowych Wydziału Nauk Ekonomicznych UW „MARKETING TERYTORIALNY – promocja rozwoju regionów i miast”
Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy po raz IV organizuje konkurs o tytuł „Mikroprzedsiębiorca roku 2008", poprzez który chce wspierać przedsiębiorczość, zachęcać do zakładania własnych firm oraz wyróżniać i promować najlepsze z nich jako przykłady efektywnych działań gospodarczych. Założeniem konkursu jest również popularyzacja i promowanie mikropożyczek, które są skutecznym narzędziem stymulacji rozwoju gospodarczego
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw pt. „Victoria Project Manager – Program Wspomagający Wypełnianie Wniosków Unijnych”, które odbędzie się w dniu 11 września br. w Warszawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7, początek godz. 1000.