2008 - III kwartał

Pawilon Polski otrzymał trzecią nagrodę w kategorii najatrakcyjniejszych pawilonów na Wystawie Międzynarodowej Expo 2008 w Saragossie. W kategorii najatrakcyjniejszych pawilonów Polska zajęła trzecie miejsce, przed nią znalazły się pawilony Emiratów Arabskich i Danii. W innej kategorii nagrodzono pawilony Japonii, Turcji i Meksyku. W kategorii odpowiedzi na tematy wystawy "Woda a zrównoważony rozwój" pierwsze miejsce zajął pawilon Niemiec. Udział Polski w Expo 2008 zrealizowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości na zlecenie Ministerstwa Gospodarki.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż konkurs „Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych 2008" został rozstrzygnięty! Wyłonieni laureaci odebrali jedenaście nagród i dwa wyróżnienia podczas MINING EXPO w Sosnowcu, wystawy towarzyszącej XXI Światowemu Kongresowi Górniczemu.

więcej

PARP informuje o zmianie miejsca przyjmowania wniosków o dofinansowanie w ramach PO IG w województwie kujawsko-pomorskim
PARP informuje o zmianie miejsca przyjmowania wniosków o dofinansowanie w ramach PO IG w województwie podlaskim
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić do udziału w konferencji podsumowującej SPO WKP oraz SPO RZL w zakresie działań, które realizowała PARP pt. "Konkurencyjni i z wiedzą", która odbędzie się 16 września br. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem doświadczeniami z wdrażania programów w latach 2004-2008.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SPOTKANIU INFORMACYJNYM

Szanowni Państwo,
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ma przyjemność zaprosić do udziału
w spotkaniu informacyjnym dotyczącym:

Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej, działanie 8.1
Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B, działanie 8.2

w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Termin: 17 września 2008 r.

więcej

Program pilotażowy 2008-2010
Bon na innowacje
 
Organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Termin i miejsce:

15 września 2008 r.
Warszawa, Hotel Kyriad Prestige, Ul. Towarowa 2, I p

Prezentacja dotycząca spotkania Bon na innowację 

 


więcej