2009 - II kwartał

W związku z wewnętrzna zmianą pomieszczeń biurowych przez niektóre zespoły PARP w  dniu 12 maja 2009 r. może być utrudniony kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami następujących zespołów: Infrastruktury Nowoczesnej Gospodarki, Zamówień Publicznych, Prawnego, Badań i Rozwoju. Za utrudnienia przepraszamy.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium „Walutowe instrumenty pochodne  i zarządzanie ryzykiem kursowym w przedsiębiorstwach”,  które odbędzie się  21 maja 2009 r. w hotelu RadissonSAS w Warszawie, w sali konferencyjnej „Lato” o godz. 10:30.


To kolejne seminarium z cyklu imprez szkoleniowych dla reprezentantów sektora MŚP pod nazwą „Europejskie Przedsiębiorstwo", realizacja cyklu  planowana jest w roku 2009, w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.
 
Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy przesyłać do dnia 20 maja br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46).
 
Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie zgłoszenia drogą mailową.
 
Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 
Pliki do pobrania:
1. Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)
2. Program (pobierz plik)
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała na swojej stronie internetowej zaktualizowany harmonogram uruchamiania konkursów w ramach działań realizowanych w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka.
W związku z wewnętrzną zmianą pomieszczeń biurowych przez niektóre zespoły Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w dniu 11 maja br. może być utrudniony kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami następujących zespołów: Finansowo-Księgowego, Infrastruktury Nowoczesnej Gospodarki, Wdrażania Instrumentów Finansowych, Zamówień Publicznych, Audytu Wewnętrznego, Badań i Rozwoju oraz Prawnego. Za utrudnienia przepraszamy.
W związku z wewnętrzną zmianą pomieszczeń biurowych przez niektóre zespoły Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w dniach 6-7 maja br. może być utrudniony kontakt telefoniczny i e-mailowy z pracownikami następujących zespołów: Finansowo-Księgowego, Administracyjno-Budżetowego, Infrastruktury Nowoczesnej Gospodarki, Badań i Rozwoju, Innowacji i Technologii, Wdrażania Instrumentów Instytucjonalnych oraz Informatyki. Za utrudnienia przepraszamy.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium „Dyrektywa usługowa - nowe szanse dla przedsiębiorców", które odbędzie się 27 maja 2009 r. w hotelu Radisson SAS w Warszawie, w sali konferencyjnej „Lato" o godz. 10.30.

Tematyka seminarium obejmuje zagadnienia związane z unijną dyrektywą usługową i jej implementacją do prawa polskiego oraz z transgranicznym świadczeniem usług.

Seminarium to jest czwartym z cyklu tegorocznych seminariów pn. „Europejskie Przedsiębiorstwo", których realizacja jest planowana w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network działającego przy PARP.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy przesyłać do dnia 22 maja br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46).

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie zgłoszenia drogą mailową.

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 71 97, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

 

Pliki do pobrania:
  Program (pobierz plik DOC)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w dniu 14 maja br. upływa termin zgłaszania projektów przedsięwzięć publiczno-prywatnych do III Edycji Konkursu Dobre Praktyki PPP, którego organizatorem jest Investment Support. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie podmioty publiczne.

więcej