2009 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do korzystania z bezpłatnych usług innowacyjnych związanych z wdrożeniem nowych technologii w przedsiębiorstwach.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych wymianš handlowš z Tajwanem do korzystania z Interaktywnego Portalu E-Business.
Uprzejmie informujemy, że dzień 12 czerwca 2009 r. dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest dniem wolnym od pracy.
Prawie 400 osób bierze udział dzisiaj i jutro w 9. Forum Edukacyjnym dla MSP w Warszawie. Organizatorem spotkania jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która organizuje Forum od 9 lat, a uczestnikami spotkania są przede wszystkim przedsiębiorcy, dla których jest to doskonała okazja udziału m.in. w sesjach tematycznych poświęconych różnym formom wsparcia finansowego i poza finansowego.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium pt. „ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI W PRZEDSIĘBIORSTWIE W TRUDNYCH CZASACH", które odbędzie się 25 czerwca 2009 r. (czwartek) w hotelu Radisson SAS w Warszawie, ul. Grzybowska 24 w sali konferencyjnej „Polonia II" o godz. 10:00.

Seminarium, skierowane do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorców, jest kolejnym wydarzeniem o charakterze szkoleniowym, organizowanym przez PARP w celu pomocy przedsiębiorcom w funkcjonowaniu na rynku w dobie spowolnienia gospodarczego.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy przesyłać do dnia 22 czerwca br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46). PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia terminu nadsyłania zgłoszeń w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli miejsc.

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na seminarium - decyduje kolejność zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie Państwa zgłoszenia drogą mailową.

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Rekrutacja zakończona

Pliki do pobrania:
  Program (pobierz plik PDF)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że Departament Zarządzania Programami Konkurencyjności i Innowacyjności w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego zaprasza do wzięcia udziału 23 czerwca 2009 r. w konferencji podsumowującej wdrażanie Sektorowego Programu Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw, lata 2004-2006.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium „Nie tylko Fundusze strukturalne. Wsparcie MSP ze środków programów ramowych”, które odbędzie się 17 czerwca 2009 r. (środa) w hotelu Radisson SAS w Warszawie, ul. Grzybowska 24 w sali konferencyjnej „Polonia I” o godz. 10.30.

Seminarium to jest kolejnym z cyklu tegorocznych seminariów pn. „Europejskie Przedsiębiorstwo”, organizowanych dla przedstawicieli sektora MŚP w ramach działań ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
 
Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.
 
Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy przesyłać do dnia 15 czerwca br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46). PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia terminu nadsyłania zgłoszeń  w  przypadku wcześniejszego wyczerpania puli miejsc.
 
Uprzejmie informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie Państwa zgłoszenia drogą mailową.
 
Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 
Rekrutacja zakończona
 
 
Pliki do pobrania:
1. Program (pobierz plik)