2010 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. Obowiązki dalszych użytkowników wynikające z przepisów rozporządzenia REACH, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network. Seminarium odbędzie się 30 kwietnia 2010 r. (piątek) w hotelu RadissonBlu w Warszawie, ul. Grzybowska 24, w sali konferencyjnej „Kossak” w godz. 10:30 - 14:30.

Seminarium jest dedykowane tym spośród małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują substancje i preparaty chemiczne w prowadzonej działalności, w tym w produkcji swoich  wyrobów.

Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.


Rekrutacja zakończona

 

Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program (pobierz plik)

 

Misja gospodarcza do Chin z branży morskiej odbędzie się w czerwcu, w ramach udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2010 w Szanghaju. Wyjazd organizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Szanghaju w dniach 5-12 czerwca 2010 r.

więcej

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 20 maja 2010 r. podczas Międzynarodowych Targów Energii i środowiska GENERA 2010 w Madrycie (19-21 maja br.)

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli sektora odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska (przedsiębiorstw, instytutów badawczych, szkół wyższych i in.). Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ma przyjemność zaprosić kobiety-przedsiębiorców do udziału w II Polsko-Szwedzkim Forum Kobiet Biznesu. Forum odbędzie się 28 maja 2010 r. w Centrum Kongresowym przy zamku Gripsholm w Mariefred (Szwecja).

Kierownictwo i pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości łączą się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Cześć ich pamięci.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w uroczystości wręczenia wyróżnień laureatom konkursu: "Innowacyjny projekt" oraz "Efektywny przedsiębiorca".

więcej