2010 - III kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Autodesk Inventor - Projekty Dekady, którego organizatorem jest Autodesk.

 

więcej

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej, wielosektorowej giełdzie kooperacyjnej „b2fair Shanghai 2010”.Giełda odbywać się będzie w ramach Wystawy Światowej Expo w Szanghaju w dniach 7-8 października 2010 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zapraszają na niecodzienne wydarzenie: 14 września w Domu Spotkań z Historią w Warszawie, przedstawiciele rodzinnego biznesu będą dyskutować o tradycji rodzinnej w biznesie i nie tylko. Przyjdź i przyłącz się do dyskusji z Małgorzatą Niezabitowską, prof. Andrzejem Blikle oraz Janem Jabłkowskim!

Trzy rodziny, trzy tradycje i trzy nazwiska, które niezawodnie kojarzą się z rodzinnością. Prof. Andrzej Blikle, Jan Jabłkowski oraz Małgorzata Niezabitowska będą dyskutować o roli rodzinnej przeszłości w prowadzeniu biznesu i nie tylko. Czy tradycja rodzinna jest atutem, czy słabością? Szansą, którą otrzymaliśmy od losu, czy nadmiernie zobowiązującym ciężarem? Chcemy ją wykorzystać, czy od niej uciec? Panel dyskusyjny poprowadzi Małgorzata Zawadka – dziennikarka i antropolog społeczny.

Na te i inne pytania odpowiemy podczas niezwykłej konferencji, 14 września w Domu Spotkań z Historią przy ulicy Karowej 20. Na gości czekamy już od godziny 10.30.

Spotkanie organizowane jest przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Projektu Szkoleniowo-Doradczego Firmy Rodzinne. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem www.firmyrodzinne.eu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w dniu 17 sierpnia 2010 r. Infolinia PARP będzie nieczynna. Za niedogodności przepraszamy. Pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do działania 8.1 PO IG zapraszamy  na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego poświęconą nowym zasadom aplikowania o dofinansowanie, która rozpocznie się jutro o godzinie 10.30.

Więcej informacji www.web.gov.pl/transmisja

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczośći informuje, że na stronie internetowej Krajowego Systemu Usług  jest dostępny kolejny numer Biuletynu Informacyjnego KSU (7/2010). W tym numerze m.in.: relacja ze spotkania koordynatorów i konsultantów Punktów Konsultacyjnych KSU z przedstawicielami Urzędów Marszałkowskich poświęconego współpracy nad zapewnieniem spójnego systemu informacji dla przedsiębiorców i osób zamierzających założyć działalność gospodarczą, informacje nt. wstępnych wyników badania kompetencji konsultantów funduszy doręczeniowych, wywiad z Prezesem Fundacji Rozwoju Regionu Rabka nt. dostępności pożyczek preferencyjnych dla przedsiębiorców, wieści z regionów i wiele innych. Zachęcamy do lektury.

Link do Biuletynu:  http://ksu.parp.gov.pl/pl/info_biezace/newsletter/newsletter

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do spotkań z konsultantami Punktów Konsultacyjnych  KSU podczas cyklu  pikników „Lata z Radiem” organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Polskim Radiem S.A.

 

Więcej informacji wraz z harmonogramem znajdą Państwo pod adresem:

http://ksu.parp.gov.pl/pl/pk/aktualnosci/piknik_lata_z_radiem

Artykuł pt. „Oszukani przez PARP”, opublikowany w dwutygodniku Federacji SNT NOT „Przegląd Techniczny” (Nr 12 z 6.06.2010) na str. 7, sygnowany „jaz” zawiera nieprawdziwe informacje.

 

Pełny tekst sprostowania (pobierz plik)