2010 - III kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do spotkań z konsultantami Punktów Konsultacyjnych  KSU podczas cyklu  pikników „Lata z Radiem” organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Polskim Radiem S.A.

 

Więcej informacji wraz z harmonogramem znajdą Państwo pod adresem:

http://ksu.parp.gov.pl/pl/pk/aktualnosci/piknik_lata_z_radiem

Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, ogłasza ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie gadżetu promującego Europejski Fundusz Społeczny. Konkurs jest adresowany do podmiotów ekonomii społecznej. Termin nadsyłania prac upływa 30 września br. (decyduje data wpływu !).

Zaprojektowany gadżet powinien w ciekawy i inspirujący sposób promować Europejski Fundusz Społeczny oraz możliwości jakie stwarza wykorzystanie środków z EFS.

Dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Konkurs potrwa do 30 września br. Udział w nim jest bezpłatny. W Konkursie nie mogą brać udziału podmioty, w których kierownictwie zasiadają pracownicy lub członkowie rodzin pracowników Centrum Projektów Europejskich, Regionalnych Ośrodków EFS, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Instytucji Pośredniczących i Pośredniczących II Stopnia PO KL.

Prototyp gadżetu wraz z dokumentacją techniczną oraz wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:

Centrum Projektów Europejskich
Krajowy Ośrodek EFS
Ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa,  z dopiskiem „Konkurs – gadżet EFS”

 

Decyduje data wpływu!

 

Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji o konkursie:
wejdź na: www.roEFS.pl/konkursgadzet lub www.efs.gov.pl
albo
pisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w dniu 20 lipca 2010 r. Infolinia PARP będzie czynna do godziny 12.00. Za niedogodności przepraszamy.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do działania 8.1 PO IG zapraszamy  na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego poświęconą nowym zasadom aplikowania o dofinansowanie, która rozpocznie się jutro o godzinie 10.35. Więcej informacji (link)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w dniu dzisiejszym 15 lipca 2010 r. Infolinia będzie nieczynna w godzinach  11:30 – 12:30. Za niedogodności przepraszamy.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do spotkań z konsultantami Punktów Konsultacyjnych  KSU podczas cyklu  pikników „Lata z Radiem” organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Polskim Radiem S.A.

 

Więcej informacji wraz z harmonogramem znajdą Państwo pod adresem:

http://ksu.parp.gov.pl/pl/pk/aktualnosci/piknik_lata_z_radiem

Warszawa, 12 lipca 2010 r.

Pan Tomasz Wróblewski
Redaktor Naczelny
Dziennik Gazeta Prawna


Na podstawie art. 31, pkt. 1 ustawy Prawo prasowe z dnia 26 stycznia 1984 r. (Dz. U. Nr 5, poz. 24 z późn. zm.) proszę o zamieszczenie poniższego sprostowania.

SPROSTOWANIE

Artykuł Pana redaktora Mariusza Gawrychowskiego pt. „Konkurs na e-dotacje bez ułatwień dla młodych firm”, opublikowany w Dzienniku Gazeta Prawna 12 lipca 2010 r. zawiera informacje wprowadzające Czytelników w błąd.Nie jest prawdą, że nie będzie zmian w zasadach ubiegania się o unijne dotacje na e-biznes. Przede wszystkim, został wyeliminowany zapis wskazujący na zasadę udzielania wsparcia według kolejności wpływu wniosków o dofinansowanie. Obecnie o przyznaniu dotacji decydować będą wyłącznie
wyniki oceny merytorycznej. Istotną zmianą jest również możliwość składania wniosków drogą elektroniczną przez wszystkich przedsiębiorców. Właściciele firm nie dysponujący podpisem elektronicznym zobowiązani będą jedynie do dosłania pocztą podpisanego wydruku wniosku.

PARP uprzejmie informuje, że od dziś na stronach internetowych Krajowego Systemu Usług w zakładce „Informacje bieżące” zamieszczane będą aktualności istotne zarówno dla przedsiębiorców, osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą,  jak i dla instytucji otoczenia biznesu (w tym ośrodków KSU). Aktualności będą dotyczyły m.in. planowanych/ogłoszonych naborów wniosków o dofinansowanie na poziomie ogólnopolskim i w regionach, planowanych i zachodzących zmian w przepisach prawnych/dokumentacjach programowych itp., ciekawych wydarzeń/konferencji/szkoleń/warsztatów i wiele innych. Zapraszamy do systematycznej lektury.

Adres strony: http://ksu.parp.gov.pl

 

Wkrótce planujemy przebudowę strony internetowej KSU w celu jak najlepszego jej dostosowania do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców i ośrodków. Będziemy wdzięczni za wszystkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące czytelności i zawartości strony oraz propozycje zmian, które można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.