2011 - I kwartał

Międzynarodowe targi technologii, innowacji i automatyki w przemyśle - Hannower Messe 2011 odbędą się w dniach 4-8 kwietnia br. Targom, uznawanym za jedną z najważniejszych światowych imprez z zakresu technologii dla przemysłu, towarzyszyć będą spotkania kooperacyjne przedsiębiorców, inwestorów, przedstawicieli instytucji finansowych i wspierających rozwój biznesu Regionu Morza Bałtyckiego.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do współpracy w charakterze eksperta ds. weryfikacji materiałów szkoleniowych w projekcie „Powiązania kooperacyjne polskich przedsiębiorstw”.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do współpracy w charakterze eksperta ds. weryfikacji materiałów szkoleniowych w projekcie „Akademia PARP”

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w polsko-szwedzkich spotkaniach biznesowych dla firm z branży grzewczej i energetycznej, które odbędą się 25 marca 2011 r. na terenie III Targów Czystej Energii CENERG 2011 w Warszawie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza zainteresowanych udziałem w konferencji dla klastrów i przedstawicieli instytucji kreujących politykę klastrową, która odbędzie się w dn. 26-27 maja 2011r. w Kopenhadze, do zapoznania się z programem konferencji oraz programami seminariów dla poszczególnych grup uczestników

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że Instytucja Zarządzająca zaakceptowała wyniki oceny wniosków złożonych w ramach I rundy aplikacyjnej w 2010 r. w ramach Działania 1.4 POIG. Z uwagi na dużą liczbę pozytywnie ocenionych projektów oraz dostępną w konkursie alokację do dofinansowania mogły być rekomendowane projekty, które uzyskały co najmniej 84,67  pkt.

W imieniu oddziału Targów Frankfurckich w Hongkongu oraz Korporacji Rozwoju Handlu Zagranicznego Malezji MATRADE Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Części Samochodowych i Wyposażenia Automechanika Malaysia. Targi odbędą się w dniach 31 marca-2 kwietnia 2011 w Kuala Lumpur.