2011 - I kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do zapoznania się z nowymi broszurami dot. zarządzania wiekiem skierowanymi do kadry zarządzającej zasobami ludzkimi, stworzonymi w ramach projektu  z „Wiekiem na plus – szkolenia dla przedsiębiorstw”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do lektury nowego numeru biuletynu Krajowego Systemu Usług. W aktualnym numerze - informacje o najnowszych usługach pilotażowych KSU, przygotowania do projektu  „Nowe PK KSU”, wieści z ośrodków, kalendarium, a także przykłady dobrych praktyk – doświadczenia klientów ośrodków KSU.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na panel dyskusyjny „Informatyka polską specjalnością”, który odbędzie się 4 lutego 2011 r. (piątek), godz. 11.00-13.00 w Hotelu FILMAR, ul. Grudziądzka 45 w  Toruniu.

więcej

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie (WPHI) zaprasza na Targi Budowlane Scanbygg (www.scanbygg.se), które odbędą się w dniach 8-11 marca 2011 r. w Goteborgu.

RUSSIA CONSULTING serdecznie zaprasza do udziału w seminarium pt. „Investments in Russia, Belarus and Ukraine". Seminarium odbędzie się 2 lutego 2011 r. w hotelu GE Prestige w Warszawie (ul. Towarowa 2).

Do 28 lutego mogą się zgłaszać firmy do udziału w II edycji konkursu dla przedsiębiorstw produkujących technologie środowiskowe w Polsce.

GreenEvo to projekt Ministerstwa Środowiska, przygotowany z myślą  o wsparciu w procesie zagranicznej ekspansji dla polskich małych i średnich przedsiębiorstw oferujących rozwiązania w zakresie zielonych technologii. Dzięki wielu działaniom promocyjnym i szkoleniowym przewidzianym w projekcie, Ministerstwo Środowiska pragnie wspierać polskie rozwiązania technologiczne na rynkach zagranicznych.

Wśród korzyści płynących dla firm z uczestnictwa w GreenEvo, znajdują się: wsparcie instytucji rządowych na całym świecie, możliwość uczestniczenia w misjach gospodarczych wraz z przedstawicielami polskiego rządu oraz w licznych seminariach i konferencjach, szeroka oferta szkoleń, prezentacja technologii w szeroko dystrybuowanym katalogu GreenEvo.

Termin aplikacji: od 17 stycznia do 28 lutego 2011 r.

Kontakt: Ministerstwo Środowiska Tel. 0 22 36 92 866, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.greenevo.gov.pl

Ulotka reklamowa pobierz plik

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że zakończył się „Program szkoleń dla rozwoju małych firm w regionach Wschodniej Polski II”

Celem ogólnym Projektu było podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw z terenu województw Polski wschodniej poprzez realizację usług szkoleniowych i doradczych dla nowopowstałych firm z sektora mikro i małych przedsiębiorstw, w tym przede wszystkim zlokalizowanych w małych ośrodkach miejskich. W szkoleniach wzięło udział ponad 2 000 osób, każdy uczestnik wziął udział średnio w 10-ciu dniach szkoleniowych, a doradztwem zostało objętych blisko 1600 firm.