2011 - I kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza Państwa do współpracy w zakresie przygotowania opracowań w związku z realizacją projektu „Nowe podejście do zamówień publicznych – szkolenia i doradztwo”:

  1. Koncepcji szkoleń i koncepcji materiałów szkoleniowych oraz wzorców programów szkoleniowych z zakresu zamówień publicznych ze szczególnym uwzględnieniem nowego podejścia do zamówień publicznych
  2. Wytycznych i materiałów dydaktycznych dla trenerów prowadzących szkolenia z zakresu zamówień publicznych ze szczególnym uwzględnieniem nowego podejścia do zamówień publicznych.

więcej

Animowana Historia Polski znalazła się w grupie 10 wydarzeń, które biorą udział w plebiscycie Muzeum Historii Polski oraz portalu historia.org.pl na „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Animowana Historia Polski znalazła się w grupie 10 wydarzeń, które biorą udział w plebiscycie Muzeum Historii Polski oraz portalu historia.org.pl na „Wydarzenie Historyczne Roku”. 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do wzięcia udziału w najnowszym szkoleniu internetowym Akademii PARP – „Podatek PIT dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej”.

więcej

Ośrodki Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Wileńskiej Izbie Handlu, Przemysłu i Rzemiosła oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie zapraszają polskich przedsiębiorców do udziału w bezpłatnej międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej RESTA 2011, która odbędzie się 14 kwietnia 2011 r. podczas 18. Międzynarodowych Targów  Budownictwa i Renowacji RESTA 2011.

W dniu 16 marca 2011 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w obecności członków Rady Nadzorczej i  kierownictwa PARP oraz zaproszonych Gości, odsłonięto tablicę upamiętniająca tragicznie zmarłą w katastrofie smoleńskiej Grażynę Gęsicką - w latach 2001-2005 Zastępcę Prezesa PARP. Tablicę odsłoniła córka ŚP. Minister, Klara.

 

tablica

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie (WPHI) oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIX Międzynarodowej Wystawie Specjalistycznej „BUDOWNICTWO 2011", która  odbędzie się we Władywostoku w dniach 14-16 września 2011 r.

W związku ze zbliżającym się objęciem przez Polskę prezydentury Rady Unii Europejskiej w 2011 roku, Kongres Polonii Francuskiej, Maison de la Polonia de France, zaprasza polskie firmy do udziału w Salonie "D'ESTinations". który odbędzie się od 28 kwietnia do 1 maja 2011 r. w Lievin we Francji.