2011 - II kwartał

Poniżej prezentujemy dane dotyczące kwot i liczby podpisanych umów z Beneficjentami oraz zakwalifikowanych wydatków w podziale na programy operacyjne oraz poszczególne działania.

Stan na dzień 28 lutego 2015 r.

więcej

W imieniu Ministerstwa Gospodarki serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z misją gospodarczą azerbejdżańskich firm pod przewodnictwem Wiceministra Przemysłu i Energetyki Pana Gulmamada Javadova, które odbędzie się 6 czerwca 2011 r. w godz. 10.00 - 14.00 w Ministerstwie Gospodarki (sale A, B, C). Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium pt. „Parki technologiczne w Polsce i Rosji - wymiana doświadczeń i możliwości współpracy", które odbędzie się 16 czerwca 2011 r. przy okazji Targów nowoczesnych technologii dla przemysłu „Innowacje - Technologie - Maszyny" w Poznaniu.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Zagrzebiu serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polskiej Wystawie Międzynarodowej, która odbędzie się w Zagrzebiu w dniach 14-18 września 2011 r. podczas Międzynarodowych Zagrzebskich Targów Jesiennych.

Już od dziś wszyscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z nowej usługi – asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej.

więcej

Russia Consulting serdecznie zaprasza do udziału w seminarium pt. „Personnel in Russia". Seminarium odbędzie się 9 czerwca 2011 r. w Warszawie (ul. Wspólna 61).

Podczas uroczystej Gali w dniu 17 maja br. Pani Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wręczyła nagrody w konkursie, w którym nagrodzone zostały przedsiębiorstwa wyróżniające się wysokim poziomem innowacyjności.

więcej