2011 - II kwartał

baner FFE


6-7 maja 2011 roku na warszawskiej Agrykoli odbędzie się Forum Funduszy Europejskich, organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Tegoroczna – IV edycja Forum – odbędzie się pod hasłem: „Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich”.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości informuje, że Krajowa Izba Gospodarcza w Warszawie oraz firma 3Soft organizują bezpłatną konferencję "Jak zamienić dobry wniosek na bardzo dobry biznes? Dotacje na e-usługi oraz wsparcie biznesu elektronicznego"

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości informuje, że w związku z aktualizacją danych o klastrach i inicjatywach klastrowych na Interaktywnej Mapie Klastrów umieszczonej na Portalu Innowacji, uprzejmie prosimy wszystkich koordynatorów klastrów i inicjatyw klastrowych, które znajdują się obecnie na Mapie o przesłanie aktualnych danych w zakresie wymaganym na Mapie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone wspieraniu działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z China IPR SME Helpdesk ma przyjemność zaprosić Polskie Małe i Średnie Przedsiębiorstwa na pierwszą serię internetowych konferencji o ochronie Praw Własności Intelektualnej (PWI) w Chinach.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w polsko-belgijskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży ICT i budowlanej/wyposażenia wnętrz, które odbędą się 7 czerwca 2011 r. w siedzibie PARP przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Krajowy System Usług rozwija się o nowe inicjatywy skierowane do polskich przedsiębiorców. W kwietniu rozpoczął się pilotaż usługi w zakresie ochrony środowiska; prowadzą go 4 instytucje wyłonione w konkursie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wkrótce uruchomiony zostanie kolejny pilotaż nowej usługi - asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej. Pilotaż ten obejmie nawet 1 tys. firm. O tych i innych wydarzeniach w działalności Krajowego Systemu Usług szeroko piszemy w niniejszym biuletynie.

więcej