2011 - II kwartał

Udział Polski w Światowej Wystawie EXPO 2010 w Szanghaju został uznany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego za jedno z najważniejszych wydarzeń, które w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy kreowało pozytywny wizerunek Polski na arenie międzynarodowej.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza małych i średnich przedsiębiorców, a także osoby planujące rozpocząć działalność do udziału w nowym szkoleniu Akademii PARP „Umiejętności osobiste” na www.akademiaparp.gov.pl.

więcej

29 kwietnia (piątek) w godz. 10.00 – 11.00 na forum Portalu Wspieramy e-Biznes odbędzie się kolejna dyskusja z ekspertem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dotycząca rozliczania projektów w ramach działania 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Misja gospodarcza do Izraela został zaplanowana z myślą o polskich przedsiębiorcach pragnących rozwijać własną firmę poprzez współpracę biznesową z przedstawicielami jednego z najprężniej rozwijających się rynków zaawansowanych technologii, w tym, co warto podkreślić, również w kontekście polsko-izraelskich projektów badawczo-rozwojowych.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Atenach (WPHI) zaprasza polskich przedsiębiorców do bezpłatnego korzystania ze stoiska informacyjnego organizowanego przez WPHI we współpracy  z Ambasadą RP w Nikozji na 36-tych Międzynarodowych Targach Cypryjskich

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że rozpoczęła się rejestracja uczestników konferencji pn. „The Nordic-German-Polish Cluster Excellence Conference 2011”, która odbędzie się 26-27 maja 2011 r. w Kopenhadze.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić do udziału w Konferencji „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski w świecie”.

więcej