2011 - III kwartał

29 czerwca podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Samorządem Województwa Podkarpackiego. Umowę ze strony PARP podpisała pani Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP, ze strony Podkarpacia – pan Sławomir Miklicz oraz pan Lucjan Kuźniar – członkowie Zarządu Województwa Podkarpackiego.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do udziału w najnowszym szkoleniu na portalu www.akademiaparp.gov.pl  „Techniki sprzedaży”. Szkolenie uczy skutecznej sprzedaży i prezentuje nowe spojrzenie na zawód handlowca. Dzięki szkoleniu każdy może poczuć się pewniej w roli sprzedawcy. Akademia PARP przygotowała szkolenie, które walczy z popularnymi stereotypami na temat sprzedaży i sprzedawców, które nie tylko uczy skutecznej sprzedaży, ale też pokazuje pozytywne strony zawodu. Szkolenie Akademii PARP przygotowuje do tego, aby zacząć sprzedawać z pasją, stać się prawdziwym partnerem i doradcą klienta.

 

Szkolenie składa się z ośmiu modułów:

1. Sprzedawca

2. Klient

3. Komunikacja

4. Otwarcie sprzedaży

5. Prezentacja handlowa

6. Trudne sytuacje w sprzedaży

7. Finalizowanie sprzedaży

8. Sprzedaż przez telefon

Na portalu dostępne są już cztery pierwsze moduły. Kolejne cztery zostaną uruchomione do końca lipca.

www.akademiaparp.gov.pl

Dwudziestu pięciu klientów skorzystało z nowej usługi pilotażowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod nazwą Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej, w pierwszym miesiącu jej dostępności dla klientów. Usługa świadczona jest od końca maja br przez 23 usługodawców wybranych w konkursie.

więcej

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dżakarcie zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowych Targach Przemysłu Wydobywczego Mining Indonesia 2011, które odbędą się w dniach 21-24 września 2011 r. w Dżakarcie.

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dżakarcie zapraszamy do udziału w XI Międzynarodowej Wystawie Spożywczej InterFood Indonesia 2011, która odbędzie się w dniach 29 września - 2 października 2011 r. w Dżakarcie.

11 lipca br. upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do II edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską pn. „Akademicki Mistrz Innowacyjności”.

W lipcowym biuletynie znajdują się informacje m.in. o kolejnych porozumieniach o współpracy, akcji promocyjnej KSU, a także imprezach plenerowych, w których wezmą udział konsultanci KSU.