20 lipca 2011

29 czerwca podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Samorządem Województwa Podkarpackiego. Umowę ze strony PARP podpisała pani Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP, ze strony Podkarpacia – pan Sławomir Miklicz oraz pan Lucjan Kuźniar – członkowie Zarządu Województwa Podkarpackiego.

więcej

14 lipca 2011

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do udziału w najnowszym szkoleniu na portalu www.akademiaparp.gov.pl  „Techniki sprzedaży”. Szkolenie uczy skutecznej sprzedaży i prezentuje nowe spojrzenie na zawód handlowca. Dzięki szkoleniu każdy może poczuć się pewniej w roli sprzedawcy. Akademia PARP przygotowała szkolenie, które walczy z popularnymi stereotypami na temat sprzedaży i sprzedawców, które nie tylko uczy skutecznej sprzedaży, ale też pokazuje pozytywne strony zawodu. Szkolenie Akademii PARP przygotowuje do tego, aby zacząć sprzedawać z pasją, stać się prawdziwym partnerem i doradcą klienta.

 

Szkolenie składa się z ośmiu modułów:

1. Sprzedawca

2. Klient

3. Komunikacja

4. Otwarcie sprzedaży

5. Prezentacja handlowa

6. Trudne sytuacje w sprzedaży

7. Finalizowanie sprzedaży

8. Sprzedaż przez telefon

Na portalu dostępne są już cztery pierwsze moduły. Kolejne cztery zostaną uruchomione do końca lipca.

www.akademiaparp.gov.pl

13 lipca 2011

Dwudziestu pięciu klientów skorzystało z nowej usługi pilotażowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pod nazwą Asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej, w pierwszym miesiącu jej dostępności dla klientów. Usługa świadczona jest od końca maja br przez 23 usługodawców wybranych w konkursie.

więcej

12 lipca 2011

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dżakarcie zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowych Targach Przemysłu Wydobywczego Mining Indonesia 2011, które odbędą się w dniach 21-24 września 2011 r. w Dżakarcie.

12 lipca 2011

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dżakarcie zapraszamy do udziału w XI Międzynarodowej Wystawie Spożywczej InterFood Indonesia 2011, która odbędzie się w dniach 29 września - 2 października 2011 r. w Dżakarcie.

12 lipca 2011

11 lipca br. upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do II edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską pn. „Akademicki Mistrz Innowacyjności”.

4 lipca 2011

W lipcowym biuletynie znajdują się informacje m.in. o kolejnych porozumieniach o współpracy, akcji promocyjnej KSU, a także imprezach plenerowych, w których wezmą udział konsultanci KSU.