2011 - III kwartał

W środę 29 czerwca podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Samorządem Województwa Śląskiego.

więcej

11 lipca br. upływa termin zgłaszania prac magisterskich na konkurs Akademicki Mistrz Innowacyjności.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca do zapoznania się z poradnikiem na temat relaksu w pracy i w domu, opracowanym w ramach projektu Akademia PARP.

więcej

Już w poniedziałek, 27 czerwca 2011 r. o godz. 14:00, PARP organizuje we współpracy z Dziennikiem Gazetą Prawną debatę medialną „Udział polskich przedsiębiorców w międzynarodowych programach innowacyjnych - stan obecny i działania wspierające”.

W ramach polskiej Prezydencji w Radzie UE Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego współorganizuje konferencję „Polityka Spójności oparta na wynikach”, która odbędzie się 7 lipca 2011 r.  w Gdańsku.

Już tylko dni dzielą Polskę od przejęcia Przewodnictwa w Unii Europejskiej. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję „Teraz Polska”, która zainauguruje polskie Przewodnictwo w Radzie UE w województwie kujawsko-pomorskim. Wydarzenie odbędzie się w przeddzień oficjalnego rozpoczęcia polskiej Prezydencji 30 czerwca 2011 r. w Dworze Artusa na Rynku Staromiejskim w Toruniu.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w polsko-włoskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży energii odnawialnej/technologii środowiskowych i przemysłu spożywczego, które odbędą się 6 lipca 2011 r. w siedzibie PARP