2011 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „Umowy o transfer technologii - warsztaty praktyczne", które odbędzie się 19 grudnia 2011 r. w Warszawie.

12 grudnia o godzinie 11.00 Puls Biznesu we współpracy z PARP  zorganizuje debatę medialną Czy innowacje w zarządzaniu wiedzą i zmianą są możliwe? w której udział wezmą przedstawiciele PARP, Extender Disc Polska, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, KPMG.

 

Zapraszamy do transmisji on line na portalu PARP www.web.gov.pl/transmisja oraz na stronie www.wideo.pb.pl

Debata jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wraz z Fundacją Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (IPPP) rozpoczęła realizację projektu systemowego pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 2.1.3.

Dziś odbywa się w Warszawie pierwsze seminarium regionalne, rozpoczynające cykl 16 seminariów przewidzianych w ramach Projektu. Kolejne realizowane będą w poszczególnych województwach co dwa tygodnie do 30 czerwca 2012 r. Planowany harmonogram seminariów dostępny jest w zakładce „Działania projektu” na stronie internetowej projektu www.ppp.parp.gov.pl

Zapraszamy do zgłaszania się.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w imieniu Przedstawicielstwa Handlowego Federacji Rosyjskiej w Polsce  zaprasza do udziału w spotkaniach z rosyjskimi firmami z Tomska zainteresowanymi współpracą z firmami polskimi.

PARP w imieniu organizatorów - Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwa Gospodarki Chińskiej Republiki Ludowej oraz Ministerstwa Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Polsko- Chińskim Forum Gospodarczym w Pekinie, które odbędzie się w dniu 21 grudnia 2011 r., z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - pana Bronisława Komorowskiego.

 

Udział w forum jest nieodpłatny. Organizatorzy nie finansują kosztów dojazdu i zakwaterowania w Pekinie.

 

Wszelkie kwestie organizacyjne związane z wyjazdem do Chin i udziałem w Forum Gospodarczym - w tym rezerwację przelotów, hoteli, ubezpieczenia, wizy -  przedsiębiorcy załatwiają we własnym zakresie.

 

Dla uczestników Forum Gospodarczego proponowana jest rezerwacja w Shangri-la Beijing Hotel.

Osoba przyjmująca rezerwacje:

Mr. Evan Yang, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mobile (+86) 13920937960

http://www.shangri-la.com/en/property/beijing/shangrila

29 Zizhuyuan Road, Beijing 100089, China

T: (+ 86 10) 6841 2211

F: (+ 86 10) 6841 8002/3

 

Wszelkich informacji na temat Forum udziela Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Pekinie: (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Firmy zainteresowane udziałem w Forum uprzejmie prosimy o przesłanie następujących danych uczestnika na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

1)      Nazwa firmy
2)      Imię nazwisko
3)      Adres mailowy
4)      Stanowisko
5)      Numer paszportu

 

W załączeniu:

- Program Forum pobierz plik

- Reservation Information Form pobierz plik

BSI Group Polska Sp. z o.o., Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na konferencję: „System Zarządzania Energią ISO 50001 - Innowacyjna Efektywność Energetyczna”, która odbędzie się 15 grudnia 2011 r. w siedzibie Toruńskiego Parku Technologicznego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca małych i średnich przedsiębiorców do  skorzystania z  bezpłatnego audytu środowiskowego oraz z usług szkoleniowych w zakresie ochrony środowiska.