2011 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w II edycji Konkursu Słowa dla Innowacji!

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w II edycji Konkursu Kreowanie Jutra!

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie Wnioskodawców ubiegających się o udzielenie wsparcia na realizację projektu pn. „Świadczenie usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług”, które odbędzie się w siedzibie PARP, ul. Pańska 81/83 w Warszawie. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2011 r. w godzinach 11.30-15.00.

Planowany harmonogram spotkania:

11.30-13.00

  1. Omówienie Wniosku o dofinansowanie projektu PK KSU.
  2. Omówienie sposobu przygotowania budżetu PK KSU.
  3. Omówienie instrukcji składania Wniosku przez e-PUAP
  4. Pytania i odpowiedzi nadesłane w konkursie

13.00-13.15 Przerwa

13.15-15.00 Pytania i odpowiedzi.


Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez moduł szkoleń KSU. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w spotkaniu może wziąć udział jeden przedstawiciel instytucji. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku problemów z zarejestrowaniem w module szkoleń KSU prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „Umowy jako prawne narzędzie transferu ekoinnowacji", które odbędzie się 6 grudnia 2011 r. w Warszawie.

30 listopada o godzinie 13.00 Puls Biznesu współpracy z PARP  zorganizuje debatę medialną HR – wyzwania i podpowiedzi, w której wezmą udział przedstawiciele PARP, Deloitte, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, Pracuj.pl, Onet.pl

Zapraszamy do oglądania transmisji on line na portalu PARP www.web.gov.pl/transmisja oraz na stronie www.wideo.pb.pl

Debata jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

25 listopada 2011r. została uruchomiona na portalu www.akademiaparp.gov.pl druga (i ostatnia) część szkolenia „ABC eksportera”, na którą składać się będą moduły 4, 6 oraz 7.

W module 4 uczestnicy nauczą się jak poszukiwać partnerów biznesowych, jak ocenić ich wiarygodność oraz jak prowadzić negocjacje. Moduł 6 to prawo w eksporcie. Uczestnicy dowiedzą się z niego, jak przygotować profesjonalną ofertę i umowę eksportową oraz jak ograniczyć ryzyko sporów z kontrahentem zagranicznym. Ostatni moduł pozwoli na oszacowanie kosztów działalności eksportowej i przedstawi źródła finansowania eksportu. Uczestnicy dowiedzą się z niego także jak oceniać ryzyko o charakterze handlowym i dobierać warunki płatności.

W szkoleniu znaleźć można prosto wyjaśnione i wzbogacone przykładami, najważniejsze zagadnienia z zakresu eksportowania towarów i usług w małej firmie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje wszystkich zainteresowanych, że ogłoszenie konkursu na „Świadczenie usług informacyjnych i doradczych w sieci Punktów Konsultacyjnych KSU” planowane jest w ciągu kilku najbliższych dni.

więcej