2011 - IV kwartał

W ramach ogólnopolskiej kampanii promującej postawy proinnowacyjne „Świat potrzebuje Twoich pomysłów” realizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości organizowany jest cykl 20 wizyt studyjnych dla przedsiębiorców i przedstawicieli mediów. Wizyty organizowane są na terenie innowacyjnych przedsiębiorstw, parków technologicznych, inkubatorów i jednostek naukowych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Przygotowanie inwestycji z koniecznością oceny środowiskowej” organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 07 listopada 2011 r. (poniedziałek) w Centrum Konferencyjnym” Zielna” w Warszawie, przy  ul. Zielnej 37 w sali konferencyjnej „Europa”(VI p.)  w godz. 11:00-15:00.

więcej

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kuala Lumpur zaprasza polskich przedsiębiorców do skorzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego podczas ósmej edycji Międzynarodowej Wystawy i Konferencji dot. Biotechnologii i Bioenergii BIOMALAYSIA 2011 w dniach 21-23 listopada 2011 r.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości – ośrodek Enterprise Europe Network wraz z Okręgową Radą Adwokacką w Łodzi zapraszają do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

Adwokaci czekają na Państwa w każdą środę w godz. 14:00-16:00 w Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Piotrkowskiej 86 (front, II piętro)


Porad udzielamy po uprzednim zgłoszeniu – prosimy także o podanie zakresu porady prawnej.

www.frp.lodz.pl

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji, będącej podsumowaniem projektu badawczego poświęconego problematyce zrównoważonej produkcji w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw pt.: ”Wzorce zrównoważonej produkcji (WZP) w działalności przedsiębiorstw - propozycja rozwiązań systemowych wspierających wdrażanie WZP w MSP".

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż II edycja  konkursu Akademicki Mistrz Innowacyjności została rozstrzygnięta.

Rekordowa liczba przedsiębiorstw z Polski znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. Aż cztery z nich realizuje projekty dofinansowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

więcej