2012 - I kwartał

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Rabacie, z siedzibą w Casablance zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych SIAM 2012, które odbędą się w Meknes, w dniach 25-29 kwietnia 2012 r.

 

Podczas dzisiejszej konferencji „Cała prawda o polskim CSR" przedstawiliśmy wyniki pierwszego w Polsce badania społecznej odpowiedzialności biznesu w małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o normę ISO 26 000.

więcej

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ankarze (WPHI) serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Targach Automatyki i Technologii Przemysłowych WIN World of Industry - Part II, które odbędą się w Stambule w dniach 29.03-01.04.2012.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w misji gospodarczej na targi i konferencję ILSI-Biomed 2012, która odbędzie się w dniach 20-24 maja 2012 r. w Tel Awiwie. Misja przeznaczona jest dla firm z branży medycznej i biotechnologii.

więcej

Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Izbie Przemysłowo-Handlowej w Wilnie serdecznie zapraszają do udziału w II Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej podczas XIX Międzynarodowych Targów Budownictwa i Renowacji RESTA 2012, która odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2012 r. w Litewskim Centrum wystawienniczym LITEXPO w Wilnie.

W związku z zatwierdzeniem Planu Działania na 2012 rok dla II priorytetu PO KL Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała projekt „Społeczna odpowiedzialność biznesu”, którego głównym celem jest przekonanie przedstawicieli MSP do włączenia koncepcji CSR do prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów ALIMENTARIA 2012, które odbędą się w Barcelonie w dniach 26 – 29 marca 2012 r. Polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach biznesowych b2b z zagranicznymi firmami z branży spożywczej, a także zaprezentowania swoich materiałów promocyjno-informacyjnych na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Madrycie.