2012 - I kwartał

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza przedsiębiorców i osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą na seminarium „Wsparcie doradcze i finansowe małych i średnich przedsiębiorstw oraz najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących przedsiębiorców", które odbędzie się w dniu 29 lutego 2012 r. w siedzibie Fundacji MSP przy ul. Smoczej 27 w Warszawie.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach Komisji Europejskiej na temat stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w przedsiębiorstwach.

Uprzejmie informujemy, że na portalu www.akademiaparp.gov.pl została uruchomiona pierwsza część szkolenia "Ekologiczny biznes". Szkolenie składa się z dziewięciu modułów, w tym modułu pracy WebQuest i warsztatu stacjonarnego.

więcej

Bank Gospodarstwa Krajowego, Przedstawicielstwo Handlowe Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy, Kaliningradzka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję poświęconą prezentacji mechanizmów wsparcia polskich eksporterów na rynku rosyjskim „Export Finance III Polska – Rosja”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „MŚP w 7 Programie Ramowym i Horizon 2020 – warsztaty z przygotowania wniosku”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

Seminarium odbędzie się 29 lutego 2012 r. (środa) w Centrum Konferencyjnym ”Zielna” w Warszawie, przy ul. Zielnej 37 w sali konferencyjnej „Warszawa” (V p.) w godz. 10:00-15:00.

Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne.Kontakt: Aleksandra Wolska, Departament Promocji Gospodarczej PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja zakończona

 

Program seminarium pobierz plik

Ambasada RP w Tallinie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w największych targach branży budowlanej w Estonii -  Estbuild, 11-14 kwietnia 2012 r., Tallin.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie (WPHI) zaprasza polskie firmy do udziału w międzynarodowych targach nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych „InterBudExpo 2012", które odbędą się 27-30 marca 2012 r. w Kijowie. Na targach Wydział będzie prowadził stoisko informacyjno-promocyjne, na którym zaprezentowane zostaną materiały promocyjne polskich firm (ulotki, katalogi, etc.).