2012 - I kwartał

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza wraz z Ambasadą RP w New Delhi oraz Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w New Delhi organizuje w dniach 11.03-17.03 2012 r. misję gospodarczą do Republiki Indii (New Delhi) firm branży techniki przetwórstwa spożywczego.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości zaprasza do udziału w polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży budowlanej, urządzeń czyszczących i odzieżowej, które odbędą się 29 lutego 2012 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, przy ul. Pańskiej 81/83 w Warszawie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w misji gospodarczej na konferencję i targi NanoIsrael 2012, odbywające się w dniach 26-27 marca 2012 r. w Tel Awiwie. NanoIsrael 2012 to największe międzynarodowe przedsięwzięcie w Izraelu prezentujące aktualne i wiodące rozwiązania, technologie i odkrycia naukowe o charakterze aplikacyjnym w dziedzinie nanotechnologii.

Executive Training Programme w Japonii i Korei (ETP) to inicjatywa Komisji Europejskiej mająca na celu wzmocnienie handlu i inwestycji pomiędzy Unią Europejską a Azją. Jest to program rozwoju kadr skierowany do europejskiej kadry kierowniczej oraz firm, które chciałyby lepiej zrozumieć rynek japoński i koreański. Najbliższy cykl szkoleniowy potrwa od listopada 2012 do listopada 2013 roku. Termin składania aplikacji mija w maju 2012 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest zbadanie poziomu zadowolenia internautów odwiedzających stronę www.parp.gov.pl z zakresu oraz układu zawartych tam informacji.

Informacje zebrane dzięki ankiecie posłużą do opracowania zmian w treści oraz układzie informacji, tak by strona www.parp.gov.pl była serwisem przyjaznym i użytecznym dla internautów. Ankieta składa się z 22 pytań, na których odpowiedzenie poświęci Pani/Pan nie więcej jak 5 minut.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety: www.parp.gov.pl/index/more/23141

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Taszkencie (WPHI) serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w  imprezach targowo-wystawienniczych w Uzbekistanie w 2012 r., na których Wydział zorganizuje, podobnie jak w latach ubiegłych, własne stoiska informacyjno-promocyjne.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Chorwacką Izbą Gospodarczą i Regionalną Izbą miasta Split zaprasza przedstawicieli firm, instytutów badawczych, szkół wyższych, instytucji publicznych i in. do udziału w bezpłatnej międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Tourism@GAST 2012 organizowanej podczas Międzynarodowych Targów GAST. Giełda odbędzie się 9 marca 2012 r. w Splicie (Chorwacja)