2012 - I kwartał

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości we współpracy z Parlamentem Hanzeatyckim, zaprasza na bezpłatne seminarium dla instytucji otoczenia biznesu pt: „Wspierając MSP we współpracy ku rynkom międzynarodowym". Seminarium odbędzie się 15 lutego 2012 r. w Warszawie,  w siedzibie Izby przy ul. Smoczej 27

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż 23 stycznia br. w godzinach 10-16 zostanie uruchomiony telefoniczny dyżur eksperta dot. konkursu „Rozwiązania jutra w HR”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach Energii, Rozwiązań Środowiskowych i Gospodarki Wodnej Egética Expoenergética / Ecofira / Efiaqua, które odbędą się w dniach 29 lutego – 2 marca 2012 r. w Walencji (Hiszpania).

W imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji  Ambasady RP w Ankarze (WPHI) serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z branży meblarskiej do udziału w Targach Meblarskich IMOB 2012, które odbędą się w Stambule w dniach 31.01-4.02.2012.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że nabór projektów do XV edycji  Konkursu Polski Produkt Przyszłości upływa 16 stycznia 2012 roku.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału przedstawicieli firm, instytutów badawczych, szkół wyższych, instytucji publicznych i in. w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Future Match 2012 na tragach technologii informacyjnych, telekomunikacyjnych i elektroniki konsumenckiej CeBIT 2012 odbywających się w  dniach 6-10 marca 2012 r. w Hanowerze.