2012 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Aktualności w zakresie dyrektyw WEEE i RoHS. Obowiązki przedsiębiorców i zadania Inspekcji Handlowej wynikające z ustawy o bateriach i akumulatorach", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona uhonorowane zostało przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego w kategorii "Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu".

 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedziębiorczości zaprasza do złożenia oferty dotyczącej wykonania dzieła polegającego na zaangażowaniu Państwa firmy w działania dotyczące audytu  Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) funkcjonującego w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP /Zamawiający). 

więcej

Bydgoska PESA S.A. produkująca pojazdy szynowe dla transportu kolejowego i miejskiego oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy będą gospodarzami kolejnej wizyty studyjnej, która odbędzie się 5 czerwca 2012r. (wtorek) w Bydgoszczy.

1 czerwca 2012r. (piątek) w Łodzi odbędzie się kolejna wizyta studyjna mająca na celu przybliżanie dobrych praktyk związanych z opracowywaniem i wdrażaniem innowacji. Spotkanie odbędzie się w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym i innowacyjnej firmie DYWILAN S.A.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w drugiej giełdzie kooperacyjnej podczas V Międzynarodowych Targów Zrównoważonego Budownictwa Consense 2012.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wizycie studyjnej w innowacyjnych przedsiębiorstwach i instytucjach otoczenia biznesu, która odbędzie się 28 maja 2012r. w Rzeszowie. Wizyta ma na celu przybliżenie dobrych praktyk związanych z opracowywaniem i wdrażaniem innowacji w firmach. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw, przedstawicieli nauki oraz dziennikarzy zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości i innowacyjności. Tematem przewodnim spotkania będzie lotnictwo.