2012 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wizytach studyjnych mających na celu przybliżanie dobrych praktyk związanych z opracowywaniem i wdrażaniem innowacji.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do obejrzenia trzeciej edycji programu pt. „ Eurofundusze. Magazyn dla firm”. Odcinek jest poświęcony działaniom 8.1 i 8.2 PO IG. Emisja filmu odbyła się 9 czerwca br. na antenie Polsat News oraz  12 czerwca br. w TV Biznes.

więcej

logo PPP15 czerwca 2012 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom XV, Jubileuszowej edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

W uroczystości udział wzięli Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Olgierd Dziekoński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Mieczysław Kasprzak, Prezes PARP, Bożena Lublińska-Kasprzak, laureaci poprzednich edycji Konkursu i autorzy tegorocznych prac konkursowych, przedstawiciele świata nauki i biznesu, instytucji centralnych oraz parlamentarzyści.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ostatnim przed przerwą wakacyjną seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Obowiązki przedsiębiorstw wynikające z rozporządzeń REACH i CLP”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

19 czerwca 2012r. (wtorek) w Zielonej Górze odbędzie się wizyta studyjna mająca na celu przybliżanie dobrych praktyk związanych z opracowywaniem i wdrażaniem innowacji. Spotkanie odbędzie się w firmie będącej wiodącym producentem urządzeń automatyki przemysłowej i precyzyjnych odlewów ciśnieniowych - Lumel S.A. oraz w Instytucie Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego.

więcej

W kwietniu rozpoczęła się V edycja konkursu dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS" . Konkurs ma pokazywać, że środki z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) rzeczywiście trafiają do ludzi, którzy dzięki nim mogą zmieniać swoje życie.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Gospodarki zapraszają  do udziału w konsultacjach nt. projektu Raportu pt. „Kierunki i założenia polityki klastrowej w Polsce do roku 2020. Rekomendacje Grupy roboczej ds. polityki klastrowej” (wersja I), zawierającego rekomendacje nt. polityki klastrowej w Polsce do 2020. Liczymy na Państwa udział i opinie.

więcej