2012 - III kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w misji gospodarczej podczas Gartner Symposium/ITXPO 2012, która odbędzie się w dniach 21-25 października 2012 r., w Orlando, USA.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić kobiety-przedsiębiorców do udziału w III Polsko-Szwedzkim Forum Kobiet Biznesu, które odbędzie się 28 września 2012 r. w Centrum Kongresowym w Sigtunie (Szwecja).

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie zapraszają przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dot. ubiegania się o „Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku” w ramach Priorytetu 4: Inwestycje w innowacyjne przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w piątej giełdzie kooperacyjnej podczas Międzynarodowych Targów Obróbki Metalu AMB 2012, 19 – 21 września 2012 r., Stuttgart  (Niemcy).

VIGO System S.A., kierowana przez dr inż. Mirosława Grudnia firma z Ożarowa Mazowieckiego, będąca laureatem Konkursu Polski Produkt Przyszłości 2007 organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz licznych polskich i międzynarodowych nagród za innowacyjne produkty, jest współautorem sukcesu sondy NASA – Curiosity.

więcej

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy PARP w imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza do udziału w Amerykańsko-Polskim Tygodniu Gospodarczym, który odbędzie się w Nowym Jorku w dniach 10-12 października 2012 r.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nabór na eksperta ds. technologii kosmicznych i zaprasza do składania ofert w ww. zakresie.

więcej