19 września 2012

Już 25 września portal www.web.gov.pl oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl 16 Konferencji "Akademia e-biznesu".

Program Cyklu Konferencji jest skonstruowany tak, aby osoby zajmujące się e-biznesem miały możliwość prześledzenia kompleksowego spojrzenia na ich biznes, a Ci, którzy myślą o przygotowaniu i wdrożeniu nowej e-usługi wiedzieli jak profesjonalnie przygotować się do realizacji projektu i jak go z sukcesem wdrożyć. Wśród 16 Konferencji, 13 będzie dotyczyło projektów związanych z e-usługą, zaś 3 będą poruszały tematy dotyczące technologii B2B. Udział w Konferencjach jest bezpłatny.

więcej

14 września 2012

Polska przystąpiła do Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podejmie działania, których efektem ma być rozwój firm sektora MŚP wykorzystujących technologie kosmiczne i satelitarne.

więcej

13 września 2012

13 września 2012 w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie odbyła się konferencja prasowe poprzedzająca II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. PARP jest współorganizatorem Kongresu.

więcej

12 września 2012

Dnia 11 września 2012 roku w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom III edycji Konkursu Słowa dla Innowacji, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

więcej

11 września 2012

12 września (środa) w godz. 11.00 – 13.00 na forum Portalu Wspieramy e-Biznes  odbędzie się spotkanie z ekspertem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w sprawie rozliczania projektów w ramach działania 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

więcej

10 września 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w pierwszym po przerwie wakacyjnej seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Ryzyko w działalności eksportowej małych i średnich przedsiębiorstw", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 26 września 2012 r. (środa) w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie, ul. Sienna 73 w godz. 10:30-14:30. Uczestnictwo przedsiębiorców w seminarium jest bezpłatne.

więcej

10 września 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji pn. „Czy klaster potrzebuje koordynatora? Rola i kompetencje koordynatora w rozwoju klastra” podsumowującej realizację przedsięwzięcia PARP pn. „Polskie klastry i polityka klastrowa” , która odbędzie się 25 października br. .Następnego dnia, tj. 26 października br., zapraszamy reprezentantów  polskich klastrów, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami francuskimi do udziału w spotkaniu B2B z przedstawicielami klastrów regionu Nord-Pas de Calais we Francji.

więcej