2012 - III kwartał

Już 25 września portal www.web.gov.pl oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl 16 Konferencji "Akademia e-biznesu".

Program Cyklu Konferencji jest skonstruowany tak, aby osoby zajmujące się e-biznesem miały możliwość prześledzenia kompleksowego spojrzenia na ich biznes, a Ci, którzy myślą o przygotowaniu i wdrożeniu nowej e-usługi wiedzieli jak profesjonalnie przygotować się do realizacji projektu i jak go z sukcesem wdrożyć. Wśród 16 Konferencji, 13 będzie dotyczyło projektów związanych z e-usługą, zaś 3 będą poruszały tematy dotyczące technologii B2B. Udział w Konferencjach jest bezpłatny.

więcej

Polska przystąpiła do Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA). Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podejmie działania, których efektem ma być rozwój firm sektora MŚP wykorzystujących technologie kosmiczne i satelitarne.

więcej

13 września 2012 w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie odbyła się konferencja prasowe poprzedzająca II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. PARP jest współorganizatorem Kongresu.

więcej

Dnia 11 września 2012 roku w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom III edycji Konkursu Słowa dla Innowacji, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

więcej

12 września (środa) w godz. 11.00 – 13.00 na forum Portalu Wspieramy e-Biznes  odbędzie się spotkanie z ekspertem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w sprawie rozliczania projektów w ramach działania 8.1 i 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w pierwszym po przerwie wakacyjnej seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Ryzyko w działalności eksportowej małych i średnich przedsiębiorstw", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 26 września 2012 r. (środa) w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu w Warszawie, ul. Sienna 73 w godz. 10:30-14:30. Uczestnictwo przedsiębiorców w seminarium jest bezpłatne.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji pn. „Czy klaster potrzebuje koordynatora? Rola i kompetencje koordynatora w rozwoju klastra” podsumowującej realizację przedsięwzięcia PARP pn. „Polskie klastry i polityka klastrowa” , która odbędzie się 25 października br. .Następnego dnia, tj. 26 października br., zapraszamy reprezentantów  polskich klastrów, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami francuskimi do udziału w spotkaniu B2B z przedstawicielami klastrów regionu Nord-Pas de Calais we Francji.

więcej