2012 - IV kwartał

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza mikro i małe firmy z Małopolski na szkolenie "Podstawy zarządzania finansami w mikro- i małych przedsiębiorstwach, w tym z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania".

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż w zakładce Dofinansowanie/Harmonogram naborów wniosków został umieszczony harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie na rok 2013

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że nabór wniosków o dofinansowanie do poddziałania 5.4.1 PO IG trwający od 04.06.2012 r. został przedłużony do dnia 30.06.2013 r. Jednocześnie niezmienione pozostały dotychczasowe zasady prowadzenia konkursu oraz udzielania wsparcia.

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że Jury Konkursu 3P zakończyło pracę nad oceną zgłoszeń przedsięwzięć planowanych do realizacji w partnerstwie publiczno-prywatnym.

więcej

17 grudnia 2012 roku, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie miała miejsce konferencja badawcza Ośrodka Badań nad Przedsiębiorczością PARP pt. Instynkt przedsiębiorczości.

więcej

3. grudnia ruszyła III edycja Konkursu Młody Ekonomista organizowanego przez Towarzystwo Ekonomistów Polskich. Konkurs ma na celu wspieranie rozwoju ambitnych, utalentowanych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną młodych osób i jest skierowany do studentów wszystkich kierunków studiów, którzy nie ukończyli 25. roku życia. Udział w konkursie jest bezpłatny.

więcej

Tygodnik Wprost po raz pierwszy w swojej trzydziestoletniej karierze nagrodził najlepszych menedżerów w biznesie. TOP PROFESJONALIŚCI tygodnika Wprost to nagrody przyznawane menedżerom zarządzającym w różnych branżach polskiej gospodarki, którzy mogą poszczycić się wysoką jakością profesjonalnego zarządzania, usług, produktów.

więcej