2012 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na transmisję on-line z II Forum e-Biznesu "Ekspansja zagraniczna" 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie Pracodawca Jutra. Konkurs organizowany jest w ramach projektu systemowego PARP „Biznes dla edukacji”, Poddziałanie 2.1.3 PO KL.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości została Laureatem konkursu Panteon Administracji Polskiej, organizowanego przez biuro Geoland.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, instytucje i ośrodki wspierające przedsiębiorców oraz doradców specjalizujących się w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych na konferencje "Wyzwanie dla przedsiębiorstw, szansa dla doradców - co niesie za sobą nowe podejście do zamówień publicznych".

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza 26 listopada 2012 roku, tj. w przeddzień II Forum e-Biznesu, na konferencję nt. Perspektyw Rozwoju Rynku VC w Polsce - Inwestycje na wczesnych etapach rozwoju - polskie i zagraniczne doświadczenia finansowania innowacyjności i przedsiębiorczości, organizowaną pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do uczestnictwa w formule on-line w seminarium pt.: Jak skutecznie budować wizerunek pracodawcy w szkołach i na uczelniach? Jak kształcić zgodnie z potrzebami rynku?

więcej

Ministerstwo Gospodarki, w ramach prac nad Narodowym Programem Rozwoju Gospodarki Niskoemisyjnej (NPRGN), zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy pomysł na redukcję emisji w Polsce. Konkurs trwa od 13 do 31 listopada 2012 r. pod adresem: www.facebook.com/niskoemisyjna

więcej