2012 - IV kwartał

29 października 2012 r. w Warszawie odbyło się XII Forum Korporacyjne "Finansowanie ekspansji zagranicznej polskiego biznesu". Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP i Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich wspólnie otworzyli spotkanie.

więcej

Polska jest partnerem strategicznym Międzynarodowych Targów Teleinformatycznych CeBIT, które odbędą się 5-9 marca 2013 r. w Hanowerze. 26 października w Ministerstwie Gospodarki podpisano porozumienie o współpracy.

więcej

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wzięła udział w panelu dyskusyjnym „Biznes a społeczeństwo - innowacje, które zmieniają świat i ubarwiają życie” zorganizowanym z okazji upublicznienia wyników Rankingu „Deloitte Technology Fast 50”. PARP jest Partnerem Honorowym Rankingu.

więcej

25 października 2012 r. w Warszawie odbyła się konferencja pt. Czy klaster potrzebuje koordynatora? Rola i kompetencje koordynatora w rozwoju klastra, zorganizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach przedsięwzięcia pn. Polskie klastry i polityka klastrowa.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie „Lider Partnerstwa Naturowego” realizowanym w ramach projektu „Natura i gospodarka – podstawy dialogu”.  Zainteresowanych konkursem zapraszamy po więcej informacji na strony Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub Krajowego Systemu Usług.

więcej

W dniu 17 października 2012 r., Jury Konkursu 3P zatwierdziło listę zgłoszeń przedsięwzięć planowanych do realizacji w partnerstwie publiczno-prywatnym dopuszczonych do oceny merytorycznej.

więcej

Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców, działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium on-line, pt. "Nowa dyrektywa konsumencka a zakupy przez Internet”. Seminarium odbędzie się 25 października 2012 r. (czwartek) w godzinach 13:00–15:30.a

więcej