2012 - IV kwartał

W dniu 17 października 2012 r. Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP wystąpiła, na zaproszenie Komisji Europejskiej, w konferencji pn. „Women Entrepreneurship Makes Business Sense” organizowanej w ramach EU SME Week. Głównym organizatorem brukselskiego spotkania  była Dyrekcja Generalna Przedsiębiorstwa i Przemysł.

więcej

Wystartował Narodowy Program Przedsiębiorczości, kampania edukacyjno-informacyjna. Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.  

więcej

11 października 2012 roku odbyła się gala, uroczystość ogłoszenia wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej Dobry Wzór 2012 nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Gospodarki a patronat nad konkursem pełniła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

W związku z Amerykańsko-Polskim Tygodniem Gospodarczym, Prezes PARP Pani Bożena Lublińska-Kasprzak wzięła udział w Forum Gospodarczym USA-Polska, które odbyło się w dniu 10 października 2012 r. w Nowym Jorku.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium on-line z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Ostatnie konkursy w 7 Programie Ramowym. Przedsiębiorco, aplikuj, nie czekaj!”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

18 października br., w ramach obchodów zainicjowanego przez Komisję Europejską Tygodnia Jednolitego Rynku, odbędzie się Krajowe Forum Jednolitego Rynku (Single Market Forum 2012). Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele świata polityki i środowiska akademickiego spotkają się w Warszawie, by dyskutować o zdobyczach i szansach jednolitego rynku i wyzwaniach Europy w dobie kryzysu gospodarczego.

więcej

W ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pn. "Partnerstwo publiczno - prywatne", przeprowadzone zostało badanie potencjału realizacji przedsięwzięć w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce. Dziś opublikowane zostały 2 kolejne Raporty zawierające wyniki tego badania.