23 stycznia 2013

23 stycznia, w Ministerstwie Gospodarki odbyło się spotkanie Wiceministra Gospodarki Dariusza Bogdana i Prezes PARP Bożeny Lublińskiej-Kasprzak z laureatami rankingu „Deloitte Technology Fast 50”, który skupia najszybciej rozwijające się środkowoeuropejskie przedsiębiorstwa technologicznie innowacyjne, bazując na tempie wzrostu ich przychodów operacyjnych.

więcej

23 stycznia 2013

Prezes PARP, Pani Bożena Lublińska-Kasprzak odebrała dziś z rąk Pana dr. Wojciecha Januszko, Dyrektora Biura Legalizacji, Certyfikacji i Karnetów ATA w Krajowej Izbie Gospodarczej certyfikat poświadczający, że wdrożony w PARP System Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK) jest zgodny ze standardem SPZK opracowanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji i Krajową Izbę Gospodarczą.

więcej

15 stycznia 2013

Przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości funkcjonuje Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT”.

więcej

15 stycznia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje o  ponownym ogłoszeniu  konkursu „Lider Partnerstwa Naturowego” w województwach:  mazowieckim, śląskim, małopolskim, pomorskim, dolnośląskim, wielkopolskim, podlaskim, świętokrzyskim. Konkurs jest realizowany  w ramach projektu „Natura i gospodarka – podstawy dialogu” na zlecenie Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska przez ResPublic sp. z o.o.

więcej

11 stycznia 2013

Jak rekrutować i szkolić pracowników o niskich kwalifikacjach, aby prowadzone działania rozwojowe przyniosły oczekiwane rezultaty? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję poświęconą temu zagadnieniu,  która odbędzie się  22 stycznia 2013 r. (wtorek) w Warszawie, w siedzibie Business Center Club, plac Żelaznej Bramy 10.

więcej

9 stycznia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego pn. „Instrument Szybkiego Reagowania” z dniem 28 grudnia 2012 r. ogłosiła rozpoczęcie czwartego naboru przedsiębiorstw do udziału w usłudze szkoleniowo-doradczej.

więcej

8 stycznia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż w związku z zakończeniem w IV kwartale 2012 r., testowania usługi pilotażowej zakresie ochrony środowiska oraz pozytywnym odbiorem usługi przez przedsiębiorców, jeszcze w I kwartale 2013 r., planowane jest ogłoszenie nowego konkursu na „Świadczenie usług systemowych KSU w zakresie ochrony środowiska.” w ramach realizowanego przez PARP projektu systemowego pn. „Zapewnienie dostępu przedsiębiorstw do nowych usług KSU” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego, Poddziałanie 2.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013.

więcej