2013 - II kwartał

W dniu 19 kwietnia br., o godz. 14.00 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbędzie się uroczysta Gala finałowa Konkursu 3P.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż w związku z dużym zainteresowaniem Wnioskodawców działaniem 3.1 PO IG pod numerem telefonu 0-22 432 89 37 zostanie uruchomiony dyżur eksperta, w ramach którego zainteresowani będą mogli uzyskać informacje dotyczące zasad ubiegania się o wsparcie w ramach w/w działania.

więcej

Pozostało jeszcze sześć miliardów złotych dla przedsiębiorców w ramach ostatnich unijnych dotacji i kredytów okresu 2007-2013. Rusza ogólnopolska kampania informacyjna mająca na celu pomóc przedsiębiorcom wykorzystać ostatnie fundusze kończącej się perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Mogą one mieć szczególne znaczenie w okresie spowolnienia gospodarczego.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje uruchomić konkurs dla instytucji otoczenia biznesu wspierających przedsiębiorczość kobiet.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego - trzydniowego cyklu debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z kraju i z zagranicy. W blisko stu sesjach bierze udział kilkuset panelistów. Uczestnikami Europejskiego Kongresu Gospodarczego są m.in. unijni komisarze oraz reprezentanci rządów państw europejskich.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Celem Konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

więcej

Zakończył się pierwszy etap konkursu Narodowego Programu Przedsiębiorczości. Autorzy dziesięciu najwyżej ocenionych pomysłów na biznes wspólnie ze swoimi ekspertami będą walczyć o wygraną – 60. tys. zł. Zwycięzca zostanie wyłoniony w połowie czerwca.

więcej