18 kwietnia 2013

W dniu 19 kwietnia br., o godz. 14.00 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbędzie się uroczysta Gala finałowa Konkursu 3P.

więcej

17 kwietnia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, iż w związku z dużym zainteresowaniem Wnioskodawców działaniem 3.1 PO IG pod numerem telefonu 0-22 432 89 37 zostanie uruchomiony dyżur eksperta, w ramach którego zainteresowani będą mogli uzyskać informacje dotyczące zasad ubiegania się o wsparcie w ramach w/w działania.

więcej

15 kwietnia 2013

Pozostało jeszcze sześć miliardów złotych dla przedsiębiorców w ramach ostatnich unijnych dotacji i kredytów okresu 2007-2013. Rusza ogólnopolska kampania informacyjna mająca na celu pomóc przedsiębiorcom wykorzystać ostatnie fundusze kończącej się perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Mogą one mieć szczególne znaczenie w okresie spowolnienia gospodarczego.

więcej

15 kwietnia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości planuje uruchomić konkurs dla instytucji otoczenia biznesu wspierających przedsiębiorczość kobiet.

więcej

15 kwietnia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Gospodarczego - trzydniowego cyklu debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z kraju i z zagranicy. W blisko stu sesjach bierze udział kilkuset panelistów. Uczestnikami Europejskiego Kongresu Gospodarczego są m.in. unijni komisarze oraz reprezentanci rządów państw europejskich.

więcej

12 kwietnia 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości. Celem Konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

więcej

4 kwietnia 2013

Zakończył się pierwszy etap konkursu Narodowego Programu Przedsiębiorczości. Autorzy dziesięciu najwyżej ocenionych pomysłów na biznes wspólnie ze swoimi ekspertami będą walczyć o wygraną – 60. tys. zł. Zwycięzca zostanie wyłoniony w połowie czerwca.

więcej