2013 - III kwartał

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące wprowadzania zmian do umów o dofinansowanie, a także zasad rozliczania i kontroli realizowanych projektów w ramach Działania 8.2 PO IG Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Bożena Lublińska-Kasprzak, wzięła udział w nowojorskim spotkaniu-webinarium Prezydenta Bronisława Komorowskiego z polskimi firmami technologicznymi wchodzącymi do Doliny Krzemowej oraz organizacjami aktywnie wspierającymi polskie start-upy w USA. Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentowała założenia projektu systemowego „Polski Most Krzemowy”, który Agencja realizować będzie na zlecenie Ministerstwa Gospodarki, w partnerstwie z Wydziałem Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Waszyngtonie.

więcej

20 września 2013 r w Warszawie, podczas konferencji dedykowanej pracownikom działów personalnych i kadrze zarządzającej, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz THINKTANK zaprezentowały wyniki badania „Diagnoza stanu HR w polskich przedsiębiorstwach”

więcej

Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Jorku i Waszyngtonie oraz biuro akceleracyjne WPHI w Dolinie Krzemowej, we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych zapraszają do udziału w webinarium: „Polska w Dolinie Krzemowej”, w trakcie którego Prezydent RP, Pan Bronisław Komorowski spotka się z polskimi firmami technologicznymi oraz organizacjami aktywnie wspierającymi polskie start-upy w USA

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że z powodu konserwacji systemów informatycznych w dniu 21 września 2013 r. pomiędzy godziną 7:00 a 15:00 może nastąpić przerwa w dostępie do serwisów internetowych Agencji.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała umowę z Ministrem Gospodarki na dofinansowanie projektu systemowego Polski Most Krzemowy w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w polsko-brytyjskich spotkaniach biznesowych dla firm z branży budowlanej, logistycznej, systemów ochrony i zabezpieczeń środowiska naturalnego, które odbędą się 10 października 2013 r., w Warszawie.

więcej