2013 - III kwartał

W dniu 26 sierpnia br. , w ramach projektu realizowane na zlecenie PARP, nastąpiło ogłoszenie ratingów dla kolejnych 5 funduszy poręczeniowych.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Spotkaniu Ekonomii Społecznej 2013, w Szczecinie i Nowym Warpnie. Na spotkaniu przedsiębiorcy oraz osoby zakładające działalność będą mogli skorzystać z usług konsultantów Punktów Konsultacyjnych KSU przy Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz funduszy pożyczkowych współpracujących z KSU.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że z powodu konserwacji systemów informatycznych w dniu 23 sierpnia 2013 r. pomiędzy godziną 18:00 a 19:00 może nastąpić przerwa w dostępie do serwisów internetowych Agencji.

więcej

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety w ramach konsultacji społecznych Komisji Europejskiej na temat nowego europejskiego podejścia do upadłości i niewypłacalności przedsiębiorstw.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim realizuje projekt Bilans Kapitału Ludzkiego. Projekt ten jest największym w Polsce badaniem rynku pracy. Wyniki III edycji badań BKL zaprezentowane zostaną 9 września 2013r. w Krakowie.

więcej

W dniu 30 lipca nastąpiło ogłoszenie ratingów kolejnych 7 funduszy poręczeniowych. Ratingi nadawane są w ramach projektu realizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej

Już we wrześniu, przez trzy dni Katowice będą pełniły rolę gospodarza największego w Europie spotkania firm sektora MŚP.

więcej