2013 - III kwartał

Już od 6 września można składać do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wnioski o dofinansowanie audytów energetycznych., natomiast od 3 października będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, prowadzących do efektywnego wykorzystania energii lub uzyskania wymiernych oszczędności energii.

więcej

W dniu 9 września br. , w ramach projektu realizowane na zlecenie PARP, nastąpiło ogłoszenie ratingów dla kolejnych 4 funduszy poręczeniowych.

więcej

Na transmisję online drugiego webinarium Akademii e-Biznesu - VC View pt. "Czy już czas na inwestora? Kryteria oceny spółek i proces inwestycyjny" zapraszamy 12 września 2013 r. o godzinie 10:00 na http://www.web.gov.pl/web-tv.

Już po raz 23 Forum Ekonomiczne w Krynicy da okazję do spotkania najważniejszych postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wzięła udział w panelu dyskusyjnym nt. innowacyjności i atrakcyjności inwestycyjnej regionów.

więcej

20 września 2013 r., w godzinach 10.00 – 11.30 pod adresem www.ppp.parp.gov.pl odbędzie się internetowa transmisja debaty ekspertów i praktyków, poświęcona uwarunkowaniom realizacji przedsięwzięć termomodernizacyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Internauci będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w dyskusji i zadawania pytań.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz osoby zakładające działalność gospodarczą do skorzystania z szerokiej oferty usług Krajowego Systemu Usług (KSU).

więcej

Zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Przyszłość e-biznesu”, które odbędzie się w środę 28 sierpnia 2013 r. o godzinie 13:00. O podsumowanie minionej perspektywy finansowej oraz plany związane ze wsparciem e-gospodarki w kolejnych latach poprosimy Rafała Poździka z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Sebastiana Christowa z Ministerstwa Gospodarki, Michała Ptaszyńskiego z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Radosława Runowskiego z PARP. Transmisję online ze spotkania będzie można oglądać na portalu web.gov.pl.

więcej