29 listopada 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniu w ramach konsultacji społecznych dotyczących zadań i wymagań dla ekspertów usług doradczych, coachingowych i mentorskich, przewidywanych do świadczenia w ramach partnerskiego projektu systemowego PARP „Usługi pomocne w rozwoju firmy na bazie wiedzy i pomysłów studentów lub absolwentów uczelni wyższych”.

więcej

25 listopada 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza wstępną rekrutację przedsiębiorstw i coachów do udziału w projekcie Commercialise. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 grudnia 2013 r. o godz. 16:30.

więcej

25 listopada 2013

25 listopada br. odbyła się konferencja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Realizacja Priorytetu II Rozwój Zasobów Ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”.
PARP w ramach Priorytetu II odpowiada za realizację działania 2.1 Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki oraz 2.2 Wsparcie dla systemu adaptacyjności kadr Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

więcej

18 listopada 2013

Portal www.web.gov.pl zaprasza na czwarte webinarium z cyklu "Akademia e-Biznesu VC-View", które zostanie poświęcone tematyce kreowania marki start-upu. Maciej Sadowski ze Startup Hub Poland odpowie na pytanie, dlaczego rozwój brandu to ważny proces powstawania każdego start-upu oraz zaprezentuje punkty zwrotne rozwoju świadomej marki dla biznesu we wczesnej fazie organizacji. W studio telewizyjnym Web-TV będziemy również gościć Dariusza Mazurkiewicza, założyciela znanej marki płatności mobilnych SkyCash.

Transmisja online webinarium odbędzie się w czwartek, 21 listopada 2013 r. o godzinie 10:00.

więcej

18 listopada 2013

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na ogólnopolską konferencję poświęconą realizacji Priorytetu II Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

więcej

14 listopada 2013

14 listopada, w Łodzi, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała aneks do umowy z łódzkim Technoparkiem. Po rozszerzeniu projektu wartość inwestycji wyniesie prawie 180 mln zł, a jej efektem będą nowe laboratoria bio- i nanotechnologiczne.

więcej

13 listopada 2013

12 i 13 listopada odbywa się konferencja firm rodzinnych w ramach projektu Firmy Rodzinne II, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Projekt ten jest drugą odsłoną pionierskiego programu Firmy Rodzinne, który realizowany był w latach 2009-2011. PARP szacuje, że 36 proc. mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to firmy rodzinne.

więcej