2013 - IV kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniu w ramach konsultacji społecznych dotyczących zadań i wymagań dla ekspertów usług doradczych, coachingowych i mentorskich, przewidywanych do świadczenia w ramach partnerskiego projektu systemowego PARP „Usługi pomocne w rozwoju firmy na bazie wiedzy i pomysłów studentów lub absolwentów uczelni wyższych”.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza wstępną rekrutację przedsiębiorstw i coachów do udziału w projekcie Commercialise. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 grudnia 2013 r. o godz. 16:30.

więcej

25 listopada br. odbyła się konferencja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Realizacja Priorytetu II Rozwój Zasobów Ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”.
PARP w ramach Priorytetu II odpowiada za realizację działania 2.1 Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki oraz 2.2 Wsparcie dla systemu adaptacyjności kadr Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

więcej

Portal www.web.gov.pl zaprasza na czwarte webinarium z cyklu "Akademia e-Biznesu VC-View", które zostanie poświęcone tematyce kreowania marki start-upu. Maciej Sadowski ze Startup Hub Poland odpowie na pytanie, dlaczego rozwój brandu to ważny proces powstawania każdego start-upu oraz zaprezentuje punkty zwrotne rozwoju świadomej marki dla biznesu we wczesnej fazie organizacji. W studio telewizyjnym Web-TV będziemy również gościć Dariusza Mazurkiewicza, założyciela znanej marki płatności mobilnych SkyCash.

Transmisja online webinarium odbędzie się w czwartek, 21 listopada 2013 r. o godzinie 10:00.

więcej

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na ogólnopolską konferencję poświęconą realizacji Priorytetu II Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

więcej

14 listopada, w Łodzi, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała aneks do umowy z łódzkim Technoparkiem. Po rozszerzeniu projektu wartość inwestycji wyniesie prawie 180 mln zł, a jej efektem będą nowe laboratoria bio- i nanotechnologiczne.

więcej

12 i 13 listopada odbywa się konferencja firm rodzinnych w ramach projektu Firmy Rodzinne II, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Projekt ten jest drugą odsłoną pionierskiego programu Firmy Rodzinne, który realizowany był w latach 2009-2011. PARP szacuje, że 36 proc. mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to firmy rodzinne.

więcej