2013 - IV kwartał

Dzisiaj w Kielcach rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii Inno-Tech Expo, które będą trwały do soboty 19 października.

więcej

Agencja Rozwoju Pomorza SA wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące zada naboru wniosków o dofinansowanie w ramach II rundy konkursowej dla Działania 4.4. PO IG.

Regionalna Instytucja Finansująca - Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie poświęcone realizacji oraz rozliczaniu projektów w ramach działania: 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”  w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego jako Regionalna Instytucja Finansująca, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom naboru wniosków o dofinansowanie w ramach działania Działania 4.4 PO IG „Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym”.

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne na temat zasad ubiegania się o wsparcie w ramach działania 4.4 PO IG „Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym

Już tylko do 4 listopada można składać do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wnioski o dofinansowanie w formie pożyczki przedsięwzięć inwestycyjnych, prowadzących do efektywnego wykorzystania energii lub uzyskania jej wymiernych oszczędności.

więcej

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. jako Regionalna Instytucja Finansująca w województwie wielkopolskim oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone Działaniu 4.4 „Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym”.
Termin: 28 października 2013 r.