2013 - IV kwartał

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wzięła udział w konferencji "Przedsiębiorczość a rynek pracy", która odbyła się 13 grudnia br. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

więcej

W Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju odbyła się konferencja „Ewaluacja ex-ante polityki spójności 2014-2020. Podsumowanie dotychczasowych doświadczeń.” Celem tegorocznej IX Konferencji Ewaluacyjnej było podsumowanie dotychczasowego przebiegu procesu ewaluacji ex-ante dokumentów programowych na lata 2014-2020 w celu podniesienia stopnia i jakości wykorzystania ewaluacji w procesie projektowania interwencji publicznych.

więcej

Zaledwie 14 proc. polskich pracodawców w połowie 2013 roku poszukiwało pracowników. Jednocześnie wśród tych, którzy rekrutowali, ponad 78 proc. miała trudności w znalezieniu kandydatów spełniających ich oczekiwania – wynika z najnowszych badań Bilansu Kapitału Ludzkiego, realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim.

więcej

W warszawskim Muzeum Gazownictwa zorganizowano spotkanie informacyjne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla reprezentantów zagranicznych przedstawicielstw dyplomatycznych akredytowanych w Rzeczpospolitej Polskiej oraz bilateralnych izb przemysłowo-handlowych.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w dniach 10 i 12 grudnia br. w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, mogą nastąpić problemy z dodzwonieniem się do Informatorium PARP.

więcej

10 grudnia br. w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbędzie się debata „Rynek pracy 2013 – zapaść czy chwilowe załamanie?”, podczas której swoją premierę będą miały wyniki IV edycji badań realizowanych w 2013 roku w ramach Bilansu Kapitału Ludzkiego.

więcej

W dniu 9 grudnia 2013 roku, w Łazienkach Królewskich w Warszawie, odbyła się gala wręczenia nagród laureatom XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości (PPP), organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.