2014 - I kwartał

Zostały jeszcze dwa tygodnie na zgłoszenie się do konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2014, organizowanego przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy. Tegoroczna pula nagród wynosi 85 tys. Zł. Wśród dotychczasowych laureatów znalazły się firmy z różnych branż zarówno nowych technologii, jak i oferujących produkty wytwarzane za pomocą tradycyjnych metod. Warto zatem zgłosić swój biznes do konkursu lub informować o nim znajomych. Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

więcej

W związku z pracami konserwacyjno-remontowymi w obrębie instalacji elektrycznej, w dniu 29.03.2014r. (sobota) w godzinach 6:00 – 17:00, niedostępne będą systemy informatyczne PARP w tym serwery pocztowe.

więcej

20 marca rozpoczęła się VII edycja Międzynarodowa Konferencja z cyklu Innowacyjność i kreatywność kobiet - Design szansą dla MSP i regionów, organizowana przez Urząd Patentowy RP, pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP,  Anny Komorowskiej. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest partnerem wydarzenia.

więcej

150 tysięcy odsłon na YouTube, blisko 200 wywiadów i reportaży, kilkadziesiąt spotkań i rozmów to efekty udziału zespołu web.gov.pl w zakończonych w piątek Targach CeBIT w Hanowerze. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, Targi odnotowały w tym roku jeszcze większą liczbę osób odwiedzających zza granicy, udało się również utrzymać biznesowy charakter imprezy. Zapraszamy do przeczytania podsumowania oraz obejrzenia galerii z Targów CeBIT 2014.

V międzynarodowa konferencja naukowa z cyklu Przedsiębiorstwo w globalnej gospodarce zatytułowana była Przedsiębiorstwo przemysłowe jako fundament gospodarki. Organizatorem konferencji byli Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, Instytut Rynków i Konkurencji (we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz przedsiębiorcami).

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium na temat zasad funkcjonowania systemu zamówień publicznych ONZ.  Spotkanie, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych, odbędzie się 3 kwietnia 2014 r., w godz. 10:00 - 13:00 w siedzibie MSZ w Warszawie.

więcej

Na portalu web.gov.pl publikujemy na bieżąco relacje z Targów CeBIT 2014, które od 10 do 14 marca 2014 r. odbywają się w Hanowerze. Już dziś o 15:00 zapraszamy na najnowszy reportaż, a juz teraz zachęcamy do obejrzenia krótkich wywiadów z przedstawicielami firm z Polski, które prezentują w Hanowerze swoje innowacyjne rozwiązania oraz relacji z najciekawszych stoisk targowych. Zapraszamy również do śledzenia naszych relacji na kanale web.gov.pl w serwisie YouTube, a także na facebooku.

więcej