2014 - I kwartał

Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wzięła udział w konferencji „Polka przedsiębiorcza. Siła kobiet w polskiej gospodarce”, która odbyła się 12 lutego w Warszawie.

więcej

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wzięła udział w panelu „Innowacje – siła napędowa dla konkurencyjności Europy”.

więcej

Serendypność to tylko jeden z kilkuset terminów, jakie można znaleźć w Słowniku Innowacji www.slownik.pi.gov.pl. Celem aplikacji jest uporządkowanie i przystępna prezentacja pojęć opisujących wielowątkowe aspekty mechanizmów innowacyjnych w gospodarce w kontekście polityki regionalnej, finansów, przedsiębiorczości, zarządzania, statystyki i własności intelektualnej.

więcej

Bożena Lublińska- Kasprzak została nagrodzona Złotym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu. Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odebrała Medal w piątek, 31 stycznia, podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie z okazji XXV-lecia Polskiego Klubu Biznesu i XV–lecia Akademii Polskiego Sukcesu.

więcej

Dostałeś dotację z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, który wpływa na podniesienie atrakcyjności turystycznej Twojego otoczenia? To właśnie czas i szansa, aby pokazać go całej Polsce.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że ze względu na znaczące zainteresowanie konkursem o udzielenia wsparcia na wdrożenie CSR zwiększona zostanie ilość dyżurów eksperckich do programu.

4 lutego 2014 r. to nowy termin zakończenia naboru wniosków o udział w projekcie Polski Most Krzemowy. Projekt skierowany jest do przedsiębiorców z branż wysokotechnologicznych, zainteresowanych rozwojem swojej działalności w środowisku Doliny Krzemowej w USA.