24 stycznia 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału w Forum Gospodarczym Polska – Indie, poświęconego perspektywom rozwoju współpracy gospodarczej z Indiami.

więcej

22 stycznia 2014

W siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie 17 stycznia 2014 r. odbył się finał "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości". Turniej został zorganizowany już po raz trzeci przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego. PARP objęła patronat honorowy nad całym przedsięwzięciem.

więcej

22 stycznia 2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w II edycji konkursu Pracodawca Jutra. Konkurs organizowany jest w ramach projektu systemowego PARP „Biznes dla edukacji”, Poddziałanie 2.1.3 PO KL

17 stycznia 2014

16 stycznia 2014 r. odbyła się konferencja podsumowująca doświadczenia ponad 80 przedsiębiorstw z różnych branż, które w ramach projektu systemowego PARP „Planowanie strategiczne w MMSP” zmierzyły się z procesem opracowania i wdrożenia strategii rozwoju w swojej firmie. Motywem przewodnim spotkania były wnioski płynące z doświadczeń firm, które wdrażając strategię rozwoju napotykały na trudności nie tylko „na zewnątrz” przedsiębiorstwa, ale również wewnątrz organizacji.

więcej

16 stycznia 2014

W siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyła się konferencja połączona z dyskusją panelową „Polska Gospodarka w 2014 roku. Rozwój czy stagnacja?”. Oprócz kreślenia scenariuszy dotyczących ekonomicznej przyszłości Polski, prelegenci dużo miejsca poświęcili roli banków w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej oraz temu jak w roku 2014 będzie wyglądał rodzimy rynek pracy.

więcej

15 stycznia 2014

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego jako Regionalna Instytucja Finansująca w województwie podlaskim oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

14 stycznia 2014

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. jako Regionalna Instytucja Finansująca w województwie wielkopolskim oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.