2014 - I kwartał

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. jako Regionalna Instytucja Finansująca w województwie wielkopolskim oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach partnerskiego projektu Firmy Rodzinne 2 realizowanego we współpracy ze stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych, Pro Design sp. z o.o. oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej zaprasza mikro, małe  średnie firmy rodzinne do udziału w projekcie Firmy rodzinne 2. Wszelkie informacje na temat projektu znaleźć można na stronie projektu www.firmyrodzinne.eu.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do składania wniosków o udział w Projekcie Polski Most Krzemowy w dniach od 14 do 28 stycznia 2014 r.

więcej

W najbliższą sobotę (11.01.2014 r.) prowadzone będą prace konserwacyjne dla następujących systemów informatycznych:

a)      w godzinach 10:00 – 15:00

  • generator wniosków aplikacyjnych i LSI do działań PO IG 8.1 i 8.2
  • generator wniosków aplikacyjnych i LSI do działań PO IG 6.1, 5.4.1, 4.4
  • generator wniosków aplikacyjnych i LSI do działań PO IG 1.4 – 4.1, 4.2 i Pilotaż „Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku”

b)      w godzinach 14:00 – 20:00

  • generator wniosków aplikacyjnych i LSI do Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji

W związku z powyższym wymienione serwisy mogą być niedostępne we wskazanych godzinach. Prosimy o uwzględnienie powyższego komunikatu w swoich planach.

więcej

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone aplikowaniu o dofinansowanie w ramach działania: 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Jakie wyzwania stoją przed polską gospodarką w 2014 roku?  Które branże są w największym stopniu zagrożone upadłością? Na czym powinna polegać wczesna identyfikacja zagrożeń, która pozwoliłaby na zmniejszenie kosztów społecznych związanych z upadłościami przedsiębiorstw? W jakim stopniu wykorzystanie Systemów Wczesnego Ostrzegania może pomóc w restrukturyzacji rozwojowej przedsiębiorstw i przeciwdziałaniu ich upadłości? Zapraszamy do udziału w debacie online organizowanej w projekcie Instrument Szybkiego Reagowania, która odbędzie się w piątek, 17 stycznia.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako Regionalna Instytucja Finansująca w województwie łódzkim oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Działania 8.2 "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.