2014 - II kwartał

27 czerwca w Warszawie, Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP i Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy podpisały umowę o współpracy. PARP będzie uczestniczyć w działaniach związanych z funkcjonowaniem Centrum  Przedsiębiorczości przy Smolnej w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorstw.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych tematyką zarządzania kompetencjami do udziału w seminarium regionalnym ,,Od kompetencji pracowników do efektywności przedsiębiorstwa’’, organizowanym w Krakowie 2 lipca 2014r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „MŚP w chmurze obliczeniowej (cloud computing) – jak przyspieszyć biznes?” organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. 

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji "Dzień Japoński", organizowanej wspólnie z Ministerstwem Gospodarki, Ambasadą Japonii w Polsce oraz Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego (JETRO), w dniu 3 lipca 2014r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

więcej

25 czerwca 2014r w Warszawie odbyła się konferencja otwierająca projekt „Planowanie działań w MSP a finansowanie zwrotne”. W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 osób reprezentujących przedsiębiorstwa z sektora MSP oraz zaproszeni goście m.in. przedstawiciele Związku Banków Polskich, Krajowej Izby Gospodarczej, ministerstw, a także instytucji otoczenia biznesu.

więcej

Zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line konferencji organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, która odbędzie się 25 czerwca 2014 roku w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym w Warszawie, w godz. 10:00-14:45.

więcej

W Warszawie rozpoczęło się XIV Forum Edukacyjne Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Człowiek Najlepsza Inwestycja” zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Pierwszy dzień Forum poświęcono zagadnieniom związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi w polskich firmach z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i rolą jaką projekty PARP odegrały w ich rozwoju.

więcej