2014 - II kwartał

Urząd Zamówień Publicznych serdecznie zaprasza przedsiębiorców na konferencję pt. „eKatalogi - nowa jakość zakupów publicznych poniżej progów ustawowych”. Konferencja organizowana jest w ramach projektu informatycznego „Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów – e-Katalogi” realizowanego w ramach 7. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – Społeczeństwo Informacyjne – Budowa Elektronicznej Administracji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Gospodarka odpadami w przedsiębiorstwie, ostatnie zmiany prawne” organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi centrali telefonicznej w dniu 12.06.2014 (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00, mogą nastąpić trudności z połączeniami telefonicznymi z pracownikami PARP.

W przypadku problemów z połączeniem prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przepraszamy za utrudnienia.

We wtorek w Warszawie odbyła się doroczna konferencja TAFTIE 2014 pt. „Growth financing – challenges in funding innowation for growth”. Spotkanie to w całości poświęcono wyzwaniom w zakresie finansowania innowacji dla wzrostu.

więcej

W dniach 9-13 czerwca 2014 r. w Genewie trwa Światowy Szczyt Społeczeństwa Informacyjnego, tzw. WSIS + 10 High Level Event.  10 czerwca, podczas uroczystej gali, wręczono nagrody w konkursie na realizację projektów i inicjatyw, które służą rozwojowi społeczeństwa informacyjnego. Wśród laureatów znalazł się projekt systemowy „Wspieramy e-Biznes” realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Nagrodę w imieniu zespołu web.gov.pl odebrała Podsekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, Małgorzata Olszewska.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie głównym operatorem przedsięwzięcia EXPO 2015 w Mediolanie, odpowiadając zarówno za sferę organizacyjną jak i techniczną – powiedział Sławomir Majman, Prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych podczas konferencji z udziałem przedstawicieli rządu. Pawilon zostanie wybudowany według projektu zespołu 2pm Piotr Musiałowski, który zwyciężył prestiżowy konkurs na „Pawilon Polski”. O nagrodę rywalizowało 59 pracowni architektonicznych. Do 12 czerwca br. przewidziany jest czas na składanie prac konkursowych na opracowanie projektu znaku graficznego (logo) udziału Polski w Wystawie EXPO 2015.

Zapraszamy pracowników małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w seminarium regionalnym poświęconym zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego, które odbędzie się w Warszawie w dniach 26-27 czerwca 2014r.

więcej