2014 - II kwartał

3 czerwca br. w Warszawie rusza kolejna edycja projektu. Firmy Rodzinne II to wspólny projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Pro Design sp. z o.o, mający na celu podniesienie konkurencyjności rynkowej firm rodzinnych – specyficznych organizmów ekonomicznych, w których przeplatają się systemy tego, co prywatne z tym, co biznesowe.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Związki zakupowo-marketingowe w Niemczech – możliwości dla polskich eksporterów”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. 

więcej

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Rola kapitału ludzkiego w rozwoju społeczno – gospodarczym regionu”, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 10 – 11 czerwca br.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim realizuje projekt Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL). Projekt ten jest największym w Polsce badaniem rynku pracy. Wyniki badań BKL zaprezentowane zostaną podczas seminarium, które odbędzie się 15 lipca 2014 w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

więcej

W Warszawie podczas konferencji z udziałem przedstawicieli rządu zaprezentowano wyniki IV edycji badań Bilansu Kapitału Ludzkiego.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w V Forum Innowacji, które odbędzie się w dniach 27-28 maja br. w obiekcie Uniwersytetu Rzeszowskiego – Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii, zlokalizowanym przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.

więcej

Na czym polega przygotowanie kompetencyjne do potrzeb rynku pracy? Jaka jest aktywność pracodawców w dziedzinie kształcenia kadr? Jakie efekty przyniosła interwencja publiczna w postaci zamawiania kierunków strategicznych dla polskiej gospodarki? Zagadnienia te zostaną poruszone podczas ogólnopolskiej konferencji „Kompetencje Polaków a potrzeby polskiej gospodarki” podsumowującej IV edycję badań Bilans Kapitału Ludzkiego. Konferencja odbędzie się 26 maja (poniedziałek).

Zapraszamy do udziału w transmisji on-line wydarzenia która realizowana będzie w godzinach 10.00 – 12.15.