2014 - II kwartał

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Europejska Sieć Agencji Innowacyjności TAFTIE mają zaszczyt zaprosić na Doroczną Konferencję TAFTIE 2014 pn. „Growth financing – challenges in funding innovation for growth”.
Konferencja odbędzie się 10 czerwca 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie.

więcej

W jaki sposób utrzymać polską gospodarkę na ponad 4 proc. tempie wzrostu PKB? To temat debaty, która zainaugurowała XXXIX Sympozjum "Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna".

więcej

Celem Konkursu, objętego honorowym patronatem przez Ministra Gospodarki, jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uprzejmie zaprasza na debatę online, na której zostaną zaprezentowane wnioski i rekomendacje z XII edycji Raportu Instrument Szybkiego Reagowania (ISR), dotyczącego sytuacji polskich przedsiębiorstw w ujęciu mikro i makroekonomicznym.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Związki zakupowo-marketingowe w Niemczech – możliwości dla polskich eksporterów”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

okładka

Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów oferujących wyspecjalizowane usługi dla przedsiębiorstw. Niestety, z reguły usługi te są dość drogie, na które niewielu przedsiębiorców może sobie pozwolić. Ponadto, zwykle nie dysponują one własnymi strukturami organizacyjnymi, muszą same zadbać o bieżącą rachunkowość, utrzymanie płynności, zdobywanie funduszy na działalność i planowanie inwestycji a dostępne na rynku specjalistyczne usługi są zbyt drogie lub niedostosowane do specyfiki mikro firm.

więcej

Dzisiaj w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie rozpoczęło się dwudniowe Forum Młodych Przedsiębiorców „Młodzi Innowacyjni”, którego PARP jest partnerem.

więcej