2014 - II kwartał

Czego przedsiębiorcy mogą się spodziewać w kolejnych kwartałach 2014 roku? Jak duża będzie poprawa sytuacji gospodarczej i popytu krajowego? Które branże w największym stopniu będą zagrożenie upadłością oraz jak kształtuje się skala upadłości? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszaja do udziału w debatach, które odbędą w Katowicach (12 maja), Krakowie (13 maja) i Poznaniu (15 maja).

więcej

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące wprowadzania zmian do umów o dofinansowanie, a także zasad rozliczania i kontroli realizowanych projektów w ramach Działania 8.1 PO IG Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.


Beneficjenci otwierają swoje projekty bezpłatnie, ze zniżką lub zapewniają dodatkowe atrakcyjne aktywności, jak np. umożliwienie zwiedzenia niedostępnych na co dzień miejsc, typu: hale produkcyjne, kulisy teatru  itp. We wszystkich atrakcjach organizowanych przez beneficjentów można wziąć udział. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

 

więcej

Zapraszamy do zapoznania się z programami i materiałami poświęconymi Funduszom Europejskim oraz 10. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Widzowie Telewizji Polskiej oraz internauci wybrali najciekawsze przedsięwzięcia zrealizowane w ostatnich latach dzięki Funduszom Europejskim. Głosować można było na 80 różnorodnych projektów z całej Polski. Emocje trwały do samego końca. Zapraszamy do poznania wyników plebiscytu.

Kayah, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak - na żywo, na jednej scenie! Zapraszamy na niesamowite europejskie widowisko muzyczne. Już 1 maja na warszawskim Podzamczu oraz  w telewizyjnej Jedynce. Zaczynamy o 21.30 - tego nie można przegapić.

1 maja we wszystkich polskich regionach odbędą się pikniki z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Liczne konkursy, gry i zabawy, wystawy, quizy, prezentacje, filmy i inne atrakcje sprawią, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.