2014 - III kwartał

W związku z ogromnym zainteresowaniem seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME”, które odbyło się 25 września br. w Warszawie, ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości uprzejmie informuje, że ponowi seminarium o tej tematyce w połowie października br.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Nowe wyzwanie dla przedsiębiorstw z sektora spożywczego – znakowanie środków spożywczych po 13 grudnia 2014 r.”, organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

więcej

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o. o. jako Regionalna Instytucja Finansująca oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące wprowadzania zmian do umów o dofinansowanie, a także zasad rozliczania i kontroli realizowanych projektów w ramach Działania 8.2 PO IG Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

W ostatnim dniu Kongresu przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości biorą udział w czterech panelach tematycznych: "Polskie startupy na starcie", "Kapitał na sukces!", "Wpływ współpracy gospodarczej dużych przedsiębiorców górniczych z sektorem MŚP na zrównoważony rozwój regionów górniczych" oraz "Wsparcie polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych".

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) serdecznie zaprasza Państwa do wirtualnego udziału i zadawania pytań za pomocą czatu podczas seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME”, organizowanego przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. 

więcej

Sesję plenarną pod nazwą „10 lat przedsiębiorczości” poprowadził Roman Młodkowski – były szef Redakcji Biznesowej TVN24, twórca stacji TVN CNBC, wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas sesji poruszone zostały dwie kwestie, na temat których wypowiadali się zaproszeni eksperci – Eugeniusz Budniok, Bożena Lublińska-Kasprzak, Kazimierz Pazgan, Daniel Pitoniak, Tomasz Kieszkowski, Janusz Steinhoff oraz Tomasz Wróblewski. Dyskusja dotyczyła stanu polskiego sektora MŚP w porównaniu z innymi krajami, które razem z Polską weszły do Unii Europejskiej w 2004 roku, poruszone zostały również kwestie wpływu, jaki będzie miało wejście Polski do strefy euro.

więcej

Katowice wciąż zdominowane są wydarzeniami ze świata sportu. To, co ponad 10 godzin temu działo się w katowickim Spodku ma odzwierciedlenia na całym świecie, podobnie jak Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który dziś zgromadził delegacje z całego świata aby rozmawiać o przyszłości polskiej przedsiębiorczości.

więcej